En fazla 28.000 TL'ye laptop önerisi

Atılanların ikisi de kötü laptop. MSI yanılmıyorsam 45 watttı. Egenin attığını al geç.
Msi ı marka diye attım arkadaşın bütçesine göre de excalibur vardı 4060 lı kendin bi araştır insanları yargılamadan

Msi ı marka diye attım arkadaşın bütçesine göre de excalibur vardı 4060 lı kendin bi araştır insanları yargılamadan
Kimseyi yargıladığım falan yok. Sadece önerdiğin laptopların kötü olduğunu söyledim. Herkesin başına gelebilecek bir duruma, ne bu alınganlık? Ayrıca araştırması gereken sensin, araştırsaydın ucuz ve 4060 var diye o 2 çöpü önermezdin. Biri tek fanlı 45 watt, diğeri zaten sorunlarıyla meşhur.

Kimseyi yargıladığım falan yok. Sadece önerdiğin laptopların kötü olduğunu söyledim. Herkesin başına gelebilecek bir duruma, ne bu alınganlık? Ayrıca araştırması gereken sensin, araştırsaydın ucuz ve 4060 var diye o 2 çöpü önermezdin. Biri tek fanlı 45 watt, diğeri zaten sorunlarıyla meşhur.

Excalibur olan Clevo kasa değilmiş ve 4060 105W var arkadaşıma onu önerdim aynı fiyatlara 75W 4050 almasını istemem 6 GB ekran kartı zaten şu dönemde Jedi survivor bile 8 GB VRAM isterken.

Marka sorunlarıyla meşhur, G870 ve G911 sorunu yok öyle :D

Kardeşim madem benim önerdiklerim çöp bir zahmet o parmaklarını kıpırdat da araştır sen daha iyisini öner.

Kardeşim madem benim önerdiklerim çöp bir zahmet o parmaklarını kıpırdat da araştır sen daha iyisini öner.
Ahanda bu sebeplerden çöp diyorum;
MSI
msithin.png

Casper;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneriye gelince dedim zaten Egenin attığını alıp geçsin diye.

MSI
Eki Görüntüle 1815629
Casper;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ks 4060 istediğini belirtiyor
En ucuz 4060 laptop

Excalibur dışında en ucuz

MSI
Eki Görüntüle 1815629
Casper;

Biraz burun sokmak gibi olacak ama videoyu açıklayacağım tabi ciddi alıp almamak sana kalmış benle konuşmuyorsun şu an.
1- Driver sorunu zaten usb ile çözmüşler.
2- O laptop hangi laptop bilmiyorum ama VALORANT'da 65 derece arası görüyor G870 ve G911
3- Teknik servis evet leş.
4- Isınma sorunu olmadığı sürece kasayı ne yapacaksın bilgisayar mı üreteceksin, ben kasaya sabah gidip baktım içine falan da çökmüyordu ve rahatsız etmiyordu tabii kişiden kişiye değişir.
5- Şu anki fiyatı gayet iyi 26 civarına bu zamlara rağmen hala 4060 satıyor adamlar. O zaman çok F/P laptop vardır muhtemelen.
6-Kontrol merkezi hakkında yorumum yok.
7-Garantiyi deneyimlemedim konuşmayacağım.

Biraz burun sokmak gibi olacak ama videoyu açıklayacağım tabi ciddi alıp almamak sana kalmış benle konuşmuyorsun şu an.
1- Driver sorunu zaten usb ile çözmüşler.
2- O laptop hangi laptop bilmiyorum ama VALORANT'da 65 derece arası görüyor G870 ve G911
3- Teknik servis evet leş.
4- Isınma sorunu olmadığı sürece kasayı ne yapacaksın bilgisayar mı üreteceksin, ben kasaya sabah gidip baktım içine falan da çökmüyordu ve rahatsız etmiyordu tabii kişiden kişiye değişir.
5- Şu anki fiyatı gayet iyi 26 civarına bu zamlara rağmen hala 4060 satıyor adamlar. O zaman çok F/P laptop vardır muhtemelen.
6-Kontrol merkezi hakkında yorumum yok.
7-Garantiyi deneyimlemedim konuşmayacağım.
Casperdan yetkili birini tanıyan varsa çağırsın da arkadaşa Üstün Casper Savunucusu ödülü verelim. Her casper geçen konuda var kendisi. Kardeşim milletin ağzını defalarca yaktıktan sonra en kral laptobu yapsan neye yarar? Teknoloji şans işi o ayrı da acaba bir sene sonra sıkıntı çıkarır mı endişesini ne yapacağız? Uzun süreli deneyimde nasıl sonuçlar vereceğine de bakmak lazım. Bir haftalık on günlük hatta 1 aylık deneyimler benim için ölçü değil casparın üzerimdeki olumsuz etkisini kırabilmesi için. Ben kullanmadım ama yakın arkadaşlarımın ne rezillikler çektiğini çok iyi biliyorum. Alana kullanana hayırlı olsun elbette inş sıkıntı yaşamazlar. Orası ayrı.

Casperdan yetkili birini tanıyan varsa çağırsın da arkadaşa Üstün Casper Savunucusu ödülü verelim.
Bedava almayı düşünüyorum laptopu. Harbiden varsa çağırsın boş boşa para vermeyeyim versinler bedava.

Teknoloji şans işi o ayrı da acaba bir sene sonra sıkıntı çıkarır mı endişesini ne yapacağız?
2023 de çıkan her model için endişelenmek mi lazım o zaman?

Geri
Yukarı