En fazla 3.500 TL Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Watson

Kilopat
En geç 1-2 hafta içerisinde eve çamaşır makinesi almam gerekiyor. Evdekiler özellikle Arçelik ya da Bosch olsun dediler. Bütçe maksimum 3.500 TL olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bosch olması bence çok daha iyi olacaktır. Birkaç ay öncesinde WAT24581TR model makineyi almıştık. Şu anda oldukça memnunuz, size de önerirdim ama maalesef stoklarda kalmamış. Zaten bu makinenin üretimi durdurulmuş diye duydum.

Size tavsiyem teşhir almanız fakat 1 kere filan göstermek amacı ile kullanılmış temiz teşhir ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim. Biz öyle yaptık LG 12KG çamaşır makinesi aldık. 2,500₺ aldık. 10 yıl motor garantisi bulunmakta. Diğer tüm parçalarında garantisi var. Makine tertemiz. Sıfır fiyatının %70-80 altında bir fiyat.

Arçelik iyidir. Arçelik'in o fiyat bandinda herhangi bir makinesini alabilirsin.Tek dusunmen gereken sana kac kg yeterli. Yorgan battaniye vs yikicaksaniz min 9 kg almalisiniz.

Attıklarınızı hemen inceliyorum. Bütçenin üzerine 400-500 daha ekleme yapılabilir. Ek olarak buradaki ürün biraz kafama yattı. Beyaz eşya özelliklerinden çok anlamıyorum ama 10KG ve 14 programlı olması cazip geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı