En fazla 300TL oyun klavyesi önerisi

Bütçe
300TL

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. En fazla 300TL bir klavye arıyorum. Aydınlatmalı küçük bir klavye olursa iyi olur. Ve renk modları. Ve sizce bu videodaki klavye iyi midir? Açıkçası ben çok beğendim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama markası Rampage. Bu fiyatta bu kalite. Sizin önerebileceğiniz başka klavyeler var mı bu klavyeye benzer. Cevaplarınızı bekliyorum.🙂

Takip edilmemesi gereken içerik üreticileri listeme biri daha eklendiğine göre konuya dönelim. Bu bütçede 'mekanik klavye' adı altında satılan kalitesiz ürünler alınması taraftarı değilim. Fakat siz böyle bir istekte bulunduğunuz için en azından Rampage nazaran biraz daha kaliteli olan bu klavye tavsiyemdir:

Takip edilmemesi gereken içerik üreticileri listeme biri daha eklendiğine göre konuya dönelim. Bu bütçede 'mekanik klavye' adı altında satılan kalitesiz ürünler alınması taraftarı değilim. Fakat siz böyle bir istekte bulunduğunuz için en azından Rampage nazaran biraz daha kaliteli olan bu klavye tavsiyemdir:
Reis ben mekanik klavye istemedim. Ama videodaki mekanik ise onu bilemem. Ve senin önerdiğin klavyeyi gördüm ama sanırsam sadece kırmızı aydınlatma varmış. 🙃

Geri
Yukarı