En fazla 450 TL kulaklık tavsiyesi

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 1 aydır kulaklıkları takip ediyorum. Biraz fazla kriterlerim var ve o yüzden düzgün bir kulaklık bulmam zorlaşıyor. Mikrofon ve ses açıp kapatma tuşlarının kablo da olmadığı, direk kulaklığın üstünde olduğu kaliteli bir kulaklık arıyorum. 7.1 olma zorunluluğu falan yok. O fiyata 7.1 olmasın zaten gerek yok. Önerilere açığım. Rampage vs gibi markalar olmasın yeter. Ben aklımdakileri aşağı ekliyorum. Bıraktıklarım hakkında düşüncelerim şöyle. HyperX konusunda kafam karıştı, çok fazla kulaklığı var ve hepsinin fiyatı hemen hemen aynı, aralarındaki farklar ne tam bilmiyorum. Corsair konusunda kararsızım, HS35'in mikrofonu çok iyi durmuyor. Cooler Master'ın da ses açıp kapama tuşu var ancak mikrofon kapatıp açma tuşu yok, benim için önemli bir konu. Eğer bekle, 400 küsur fiyata düşer derseniz HS50 Pro'yu bekleyebilirim. @enonertetanem yardımcı olursan sevinirim.

Kendim çok memnunum ve ses kalitesinin Void Prodan iyi çıkması şaşırttı diyebilirim. Fiyatının çok üstünde özelliklere sahip.

Kendim çok memnunum ve ses kalitesinin Void Prodan iyi çıkması şaşırttı diyebilirim. Fiyatının çok üstünde özelliklere sahip.
E900 Pro tamam ama bunu almamak gerekir. Ses kalitesi iyi olabilir ama bataryası için aynı şey söylenebilir mi? Ne malum siz kulağınıza bu kulaklığı taktığınızda kulağınızda patlamayacağı?

Anker SoundCore Strike 3 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz.

@Samotne Ciasteczka.
Üstte yazdığım gibi birkaç kriterim var hocam. Anker çok iyi duruyor ama dediğim gibi ses ve mikrofon ayarı kabloda olan kulaklıklardan hoşlanmıyorum.

E900 Pro tamam ama bunu almamak gerekir. Ses kalitesi iyi olabilir ama bataryası için aynı şey söylenebilir mi? Ne malum siz kulağınıza bu kulaklığı taktığınızda kulağınızda patlamayacağı?
Hocam buraya inceleme linkimi bıraktım. Kulağımda olduğu 12. saati ve hala bataryası bitmedi. Ülkemizde de bu kulaklık çokca satıldı ve adı da Rampage Fury X'dir. Bu kulaklık onun mikrofonunda sürücüsünde ve bir miktar bataryasında geliştirme yapılmış halidir. İçini açıp bakabilirim isterseniz.

Türkiye içinden almak istiyorum dostum. Önerin için sağ ol yine de.

Geri
Yukarı