En fazla 450 TL kulaklık tavsiyesi

Hocam buraya inceleme linkimi bıraktım. Kulağımda olduğu 12. saati ve hala bataryası bitmedi. Ülkemizde de bu kulaklık çokca satıldı ve adı da Rampage Fury X'dir. Bu kulaklık onun mikrofonunda sürücüsünde ve bir miktar bataryasında geliştirme yapılmış halidir. İçini açıp bakabilirim isterseniz.
Şarjı hakkında bir şey demedim zaten. Muhtemelen bataryası kalitesiz. Birkaç şarj döngüsü sonrasında performansı iyice düşecektir. Hatta kulaklık takılıyken patlama bile yapabilir.

Şarjı hakkında bir şey demedim zaten. Muhtemelen bataryası kalitesiz. Birkaç şarj döngüsü sonrasında performansı iyice düşecektir. Hatta kulaklık takılıyken patlama bile yapabilir.

Türkiye de bilinmese bile yurt dışında alan çok insan var. Adamlar firma ismini lekelemem için bile kaliteli bir pil koymuşlardır.

Çakma telefon pilleri de kalitesiz oluyor ama patlamıyorda. :D

Kalitesiz çakma S3 mini pilini bir şekilde j5'e taktıydım sapasağlam hala patlamadı patlayacak olsa o patlardı.

Çin mallarını her zaman kalitesiz olarka düşünmeyin. Şayet çoğu kaliteli üretici Çin asıllı.

Tüm istediklerin var mikrofon da çıkıyor ek olarak. Kendini fazla duymadığın için bağırıyorsun zamanla. O sorun var tek. Kendi sesini kulağa veren bir şey alırsanız iyi olur. Deneyimle sabit.
Maalesef, mikrofon ve ses kısma tuşları kablo üzerinde. Biraz daha para biriktirip HS50 Pro ya da Arctis 1 alacağım. Öneri için sağol.

Hocam benim attığım Cougar kulaklığı neden elediniz?
Senin dediğin Cougar kulaklığın "Pro" modelinde ses açıp kapama fonksiyonları kulaklık üstünde. Pro modeli bütçemi aşıyor. "Cougar Immersa TI" ucuz olan ve fonksiyonlar kabloda.
Senin dediğin Cougar kulaklığın "Pro" modelinde ses açıp kapama fonksiyonları kulaklık üstünde. Pro modeli bütçemi aşıyor. "Cougar Immersa TI" ucuz olan ve fonksiyonlar kabloda.
https://www.hepsiburada.com/cougar-cgr-u50mb-710-immersa-pro-ti-siyah-turuncu-pm-HB00000QGZ7O Aşırı pahalı.

Çok pardon. İncehesap’ın sattığı Pro olmayan modelinin videosu, Pro olanının videosuymuş. Yine de overpriced Arctis 1 önermem. HS50 Pro güzel bir tercih olabilir.

Çok pardon. İncehesap’ın sattığı Pro olmayan modelinin videosu, Pro olanının videosuymuş. Yine de overpriced Arctis 1 önermem. HS50 Pro güzel bir tercih olabilir.
Bir miktar daha paraya ihtiyacım var. Elime ulaştığı an alacağım. Keşke hafif indirime girse de 400 küsur fiyattan satın alabilsem. Şuan 510 TL'ye Gamer Arena'da satışta.

Bir miktar daha paraya ihtiyacım var. Elime ulaştığı an alacağım. Keşke hafif indirime girse de 400 küsur fiyattan satın alabilsem. Şuan 510 TL'ye Gamer Arena'da satışta.
Ben yanlış anlamışım.

Asus, Tuf Gaming H3​

Sanırım bu tam olarak istediğiniz gibi. Mikrofon da sesde kulaklık istünde. Kabloda değil. İyi midir bilmem. Orasını siz bakınız. 450 TL fiyatı. Bütçenize tam yetiyor.

Ben yanlış anlamışım.

Asus, Tuf Gaming H3​

Sanırım bu tam olarak istediğiniz gibi. Mikrofon da sesde kulaklık istünde. Kabloda değil. İyi midir bilmem. Orasını siz bakınız. 450 TL fiyatı. Bütçenize tam yetiyor.
Bunun birkaç incelemesine baktım. Listeye bile eklememe sebebim mikrofonu. Çok kötü bir mikrofonu var. Ses konusunda ne kadar iyiyse mikrofon konusunda da bir o kadar kötü. Fiyatını hak etmediğini söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı