En fazla 5500TL'ye masaüstü sistem önerisi

Dediğiniz oyunları oynamanız zor.

Artık oha! Tamam Turbox gibi markalar cidden kötü, zorda kalmadığın sürece alınmayacak markalar. GTX 750 Ti Valorant, LoL, CS:GO vb. oyunları oynatır. 4 GB RAM yüzünden oynatmayacağını düşünüyorsanız, haklısınız o yüzden bir tane daha 4 GB RAM alarak toplam 8 GB RAM yapacağım.
Maalesef attığınız sistem size yetmiyor. Bana monitör dahil deseydiniz keşke...
En başta full set yazmıştım. Neyse sorun değil. Alacağım sistemi buldum https://www.letgo.com/tr-tr/i/2-gb-...gisayari_5fd136b7-6cf4-4c70-b651-2217b9928e45 bu sistemi nasıl daha iyi hale getiririm yardım eder misin ?

@Kirayu arkadaşımda GTX 750 Ti var, oyunlarda donmaktan oynayamıyoruz. Mesela 7 Days to Die. APU sistem alın rahat edin.

@Kirayu arkadaşımda GTX 750 Ti var, oyunlarda donmaktan oynayamıyoruz. Mesela 7 Days to Die. APU sistem alın rahat edin.
O bence sistemde bulunan bir arızadan dolayı.
750 Ti gözünüzü boyamasın, gerçekten güçsüz bir kart. Bence bu sistemi almayın.
Şöyle yapalım, işlemciyi Ryzen 5 3350G olarak değiştirip monitör bakalım.
Valorant oynarken düşük ayarlarda verdiği FPS 110 civarında. 750Tİ En yüksek ayarlarda 120-140 arası veriyor. Neden apu al dediğini az çok anlıyorum. Gelecekte ekran kartı alırsın mantığıyla ama ekran kartı alabilecek bütçe toplayamam tahminen.

Son düzenleme:
Örnek olması açısından, Turbox ve Izoly dedim daha önce Turbox kullandım ve çok bir sıkıntısını görmedim. Açıkçası i5 3.nesil ve GT 730'dan Ryzen 5 3600 ve 1660 Super performansı bekleniyor.

Ben istersem 10 yıl biriktireyim. Yine de elimde olacak para 7000TL'yi geçmez şu an elime bir yerden ufak bir miktar para geçti ve bununla Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayabileceğim bir masaüstü bilgisayar arıyorum.
Sifir olarak zorla bir apu sistem belki dizilir ama 2. Elde yine bir şeyler bulunur.
BURAK GUNGOR-FIRST/Intel Core i3 10100F/MSI GeForce GT1030 AERO ITX OC 2GB/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC dediğin oyunları bu sistemle oynarsın fakat bu sistemide almak çok mantıklı değil.

Geri
Yukarı