En fazla 5500TL'ye masaüstü sistem önerisi

Paranı elinde tut 10 bin TL civarına gelince alırsın şu an parayı bola çarçur etmene gerek yok ya da git 2.el bir Xbox series al bulabilirsen.

Hocam full set olmaz.İzoly turbox gibi markalarda var onlar ise çöp.Alınmaz bende bir bilgisayar arıyorum fakat full set bulamazsınız.2.el elden bakın.
2.El almak istemiyorum. Çünkü çevremdeki satıcıların bir çoğu güvensiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk oynayabileceğim bir sistem istemiyorum. Valorant, LoL, Genshin Impact ve CS:GO türü oyunlar oynayacağım. Biraz baktım ve bu oyunları 80FPS sıkıntısız oynatabilecek masaüstü bilgisayarlar buldum. Gerçi nedense sistemi iyi olan herkes Turbox, Izoly gibi markalara çöpmüş gözüyle bakıyor. Biraz da bütçesi çok az olanların gözünden bakabilseniz keşke.

2.El almak istemiyorum. Çünkü çevremdeki satıcıların bir çoğu güvensiz.

Cyberpunk oynayabileceğim bir sistem istemiyorum. Valorant, LoL, Genshin Impact ve CS:GO türü oyunlar oynayacağım. Biraz baktım ve bu oyunları 80FPS sıkıntısız oynatabilecek masaüstü bilgisayarlar buldum. Gerçi nedense sistemi iyi olan herkes Turbox, Izoly gibi markalara çöpmüş gözüyle bakıyor. Biraz da bütçesi çok az olanların gözünden bakabilseniz keşke.
5500'tl ye turbox ve izoly'den daha 10 kat daha kaliteli bilgisayarlar var bu bilgisayarların sadece sistem özelliklerinin mi kötü olduğunu zannediyorsunuz ?

2.El almak istemiyorum. Çünkü çevremdeki satıcıların birçoğu güvensiz.

4 sene bilgisayar almak için bütçe biriktirdim.
Fark ettiysen Ryzen 5 5600X, MSI B550-A Pro, MSI GTX970, Crucial 16 GB (8x2GB) 3200MHz CL16, Corsair 650W (80+) Bronze, MSI MAG Forge 100R sisteme bakarsan 7 senelik GTX970 kullanıyorum, hala yenisini alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
5500'TL'ye Turbox ve Izoly'den daha 10 kat daha kaliteli bilgisayarlar var bu bilgisayarların sadece sistem özelliklerinin mi kötü olduğunu zannediyorsunuz?

Örnek olması açısından, Turbox ve Izoly dedim daha önce Turbox kullandım ve çok bir sıkıntısını görmedim. Açıkçası i5 3.nesil ve GT 730'dan Ryzen 5 3600 ve 1660 Super performansı bekleniyor.

4 sene bilgisayar almak için bütçe biriktirdim.
Fark ettiysen Ryzen 5 5600X, MSI B550-A Pro, MSI GTX970, Crucial 16 GB (8x2GB) 3200MHz CL16, Corsair 650W (80+) Bronze, MSI MAG Forge 100R sisteme bakarsan 7 senelik GTX970 kullanıyorum, hala yenisini alamadım.

Ben istersem 10 yıl biriktireyim. Yine de elimde olacak para 7000TL'yi geçmez şu an elime bir yerden ufak bir miktar para geçti ve bununla Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayabileceğim bir masaüstü bilgisayar arıyorum.

Örnek olması açısından, Turbox ve Izoly dedim daha önce Turbox kullandım ve çok bir sıkıntısını görmedim. Açıkçası i5 3.nesil ve GT 730'dan 1660 Super performansı bekleniyor.

Ben istersem 10 yıl biriktireyim. Yine de elimde olacak para 7000TL'yi geçmez şu an elime bir yerden ufak bir miktar para geçti ve bununla Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayabileceğim bir masaüstü bilgisayar arıyorum.
İkinci el bakmalısın, 0'a tam fiyat bulamazsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı