En gizli tarayıcı hangisi?

@Heyotakire ZenMate tarayıcı VPN yerine Premium deneme sürümü olan Avast secureline VPN kullanabilir. 7 günlük bedava sürümü var, ondan sonra AVG VPN geçer 14 gün denemiş olur.

Bunlardan daha ucuz bilindik VPN olduğunu düşünmüyorum.

AVG önermiyorum Kaspersky VPN de iyidir kullanabilir. Proton VPN de güzeldir.

Cloudflare iyi diye duydum ama pek bilgim yok.

Windscbribe nasıl?

Daha önce öyle VPN duymadım. Deneyerek görebilirsin ama ben ilk yıl Avast VPN ucuz olduğu ve 7 günlük deneme sürümü olduğu için önerdim.

VPN diyen kerizleri dinleme. VPN kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Kullanabiliyorsan Tor Browser kullan. Tabii JavaScript devre dışı bırakarak.

Peki, Tor Browser'in hangi sunucuya bağlandığını bilmiyorsun değil mi? Bilgilerini istedikleri gibi çalabilirler bana kalırsa. Hangi Tor sunucusuna bağlandığın belli değil çünkü. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce öyle VPN duymadım. Deneyerek görebilirsin ama ben ilk yıl Avast VPN ucuz olduğu ve 7 günlük deneme sürümü olduğu için önerdim.

Peki, Tor Browser'in hangi sunucuya bağlandığını bilmiyorsun değil mi? Bilgilerini istedikleri gibi çalabilirler bana kalırsa. Hangi tor sunucusuna bağlandığın belli değil çünkü. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok şey bildiklerini sanıp pek bir şey bilmeyenler...

Brave kurup şöyle bir şey hazırladım.

1656769893557.png

Tor Browser'dan iyisi yok şu anda. Hiçbir eklenti vs. eklemeyin, ayarlarını değiştirmeyin. Yanında kesinlikle VPN kullanmayın, hele ücretsizleri hiç kullanmayın.
İnternet hızını %50 azaltıyor. İleride 100 megabite falan geçersem o zaman kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı