En güçlü anime karakteri

Merhaba, ben kendime göre en güçlü anime karakteri listemi Power levelleriyle hazırladım 0 fanboyluk tamamen mantıkla düşündüm lakin tüm karakterleri tanımam imkansız genel olarak listelerde sadece başroller oluyor biraz dışına çıkmaya çalıştım :).Liste şu şekilde:

1-saitama

Eki Görüntüle 658152

Power Level=
999 googolplexian X 999 googolplexian.

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

Power Level= 1.000.000.000.000.000.

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

Power Level= 1.000.000.000.000.

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

Power Level=1.000.000.000.

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power Level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power Level= 930.000.

7- naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power Level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power Level=830.000.

Evet benim sıralamam bu şekildeydi sizde yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz he bu arada Eren'e eee deve dönüştüde ne oldu diyecek arkadaşlar. Manga okuyun :).
power leveller gerçek değil knk manga ichigo yhwach dışında listedeki herkesi alır saitama en güçlü anime karakterleri içinde ilk 10.000 e bile giremez listede 1 tane boundless karakter bile yok
Farklı evrenlerin karakterlerini karşılaştırmak saçma.
hayır farklı evrenleri karşılaştırmak saçma değil tier systemi bu yüzden var
en basitinden goku base formunda sonsuz opm verseyi alabilir
Arkadaş biraz haklı mesela yagami light saitamayı hatta tüm karakterleri öldürebilir
ismini yüzünü bilmediği birisini nasıl öldürücke saitamanın soy ismini biliyomusun ????

power leveller gerçek değil knk manga ichigo yhwach dışında listedeki herkesi alır saitama en güçlü anime karakterleri içinde ilk 10.000 e bile giremez listede 1 tane boundless karakter bile yok

hayır farklı evrenleri karşılaştırmak saçma değil tier systemi bu yüzden var
en basitinden goku base formunda sonsuz opm verseyi alabilir

ismini yüzünü bilmediği birisini nasıl öldürücke saitamanın soy ismini biliyomusun ????
Gözler var .

Ayanami Rei efendim mantiklı dusunmeye tesvik ediyorum. Saitama varken :D One punch man izlerseniz anlarsınız. Bu arada lütfen fazla uzatmayın yazacaksanız bir şey. Çünkü siz mantıklı düşünmüyorsunuz. Ne kadar sohbet edersek edelim kafanızdaki algı değişmez :(

Ölüm meleği gözleri ne olacak?

Yagami'nin kavgaya girmesine bile gerek yok kendisine yaklaşan adamı farkedip ufak bir zeka oyunu ile şaşırtıp deftere yazabilir efendim iyi araştırın iyi.

Tüm suçluların %70 civardasını nasıl yok etti sanıyorsunuz?
Tier sistemini bile bilmiyorsun saçma sapan konuşuyorsun. Saitama diyenlerin beynini anlamakta zorluk çekiyorum 6 a vs low 2 c bir karakter karşılaştırmak.. Zaten saitama diyenlerin hepsi tier sisteminden bir haber. şimdi gelicekler linçe (SaİtAmAnI BüTÜn GüCüNü GörMeDiK TaAm Mı) görsek bile bişey fark etmez Saitama maksimum güneşi yok edebilir Goku milyarlarca evreni ve Gokunun da tam gücünu görmedik ? Saiyanların potansiyel gücü sınırsız.. Ve ekliyim en güçlü anime karakteri Anos voldigoad dır 2. Rimuru tempest 3. Zenodur. Daha sıralarım
Ayanami Rei efendim mantiklı dusunmeye tesvik ediyorum. Saitama varken :D One punch man izlerseniz anlarsınız. Bu arada lütfen fazla uzatmayın yazacaksanız bir şey. Çünkü siz mantıklı düşünmüyorsunuz. Ne kadar sohbet edersek edelim kafanızdaki algı değişmez :(

Ölüm meleği gözleri ne olacak?

Yagami'nin kavgaya girmesine bile gerek yok kendisine yaklaşan adamı farkedip ufak bir zeka oyunu ile şaşırtıp deftere yazabilir efendim iyi araştırın iyi.

Tüm suçluların %70 civardasını nasıl yok etti sanıyorsunuz?
Tier sistemini bile bilmiyorsun saçma sapan konuşuyorsun. Saitama diyenlerin beynini anlamakta zorluk çekiyorum 6 a vs low 2 c bir karakter karşılaştırmak.. Zaten saitama diyenlerin hepsi tier sisteminden bir haber. şimdi gelicekler linçe (SaİtAmAnI BüTÜn GüCüNü GörMeDiK TaAm Mı) görsek bile bişey fark etmez Saitama maksimum güneşi yok edebilir Goku milyarlarca evreni ve Gokunun da tam gücünu görmedik ? Saiyanların potansiyel gücü sınırsız.. Ve ekliyim en güçlü anime karakteri Anos voldigoad dır 2. Rimuru tempest 3. Zenodur. Daha sıralarım

Merhaba, ben kendime göre en güçlü anime karakteri listemi Power levelleriyle hazırladım 0 fanboyluk tamamen mantıkla düşündüm lakin tüm karakterleri tanımam imkansız genel olarak listelerde sadece başroller oluyor biraz dışına çıkmaya çalıştım :).Liste şu şekilde:

1-saitama

Eki Görüntüle 658152

Power Level=

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power Level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power Level= 930.000.

7- naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power Level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power Level=830.000.

Evet benim sıralamam bu şekildeydi sizde yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz he bu arada Eren'e eee deve dönüştüde ne oldu diyecek arkadaşlar. Manga okuyun :).
Fazlasıyla Kötü öncelikle bu karakterler 2c ve ereni koymuşsun eren 5a falan bilmeden yapmayın liste falan bide 0 fanboyluk yazmışsın aga yapma ya böyle

1-saitama

Eki Görüntüle 658152

Power Level=

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power Level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power Level= 930.000.

7- naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power Level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power Level=830.000.

Bu nasi bi mantik saitama ilk 100 e bile giremez hahahah

Arkadaş biraz haklı mesela yagami light saitamayı hatta tüm karakterleri öldürebilir
Tum karakterleri olduremez sadece insanlari oldurebilir onda da speedblitz atip lighti yenebilicek insan anime karakterleri var

Tum karakterleri olduremez sadece insanlari oldurebilir onda da speedblitz atip lighti yenebilicek insan anime karakterleri var

1-Adem'in lilith diye bir karısı yok burdan cahil olduğunuzu çıkardım bi kere.2-Saitama Tanrı'dan daha güçlü mangada Tanrı'yı yeniyor.
Saitama mangada tanriyi felan yenmiyor bide iyi arastirin felan demissiniz mangada tanrinin aspectini yeniyor o da tanri mi bilinmiyoe zaten

Bu nasi bi mantik saitama ilk 100 e bile giremez hahahah

Saitama mangada tanriyi felan yenmiyor bide iyi arastirin felan demissiniz mangada tanrinin aspectini yeniyor o da tanri mi bilinmiyoe zaten
Boşver be ne kadar anlatsan anlamazlar.

Tier sistemini bile bilmiyorsun saçma sapan konuşuyorsun. Saitama diyenlerin beynini anlamakta zorluk çekiyorum 6'a vs Low 2 C bir karakter karşılaştırmak. Zaten saitama diyenlerin hepsi tier sisteminden bir haber. Şimdi gelecekler linçe (saitamanı bütün gücünü görmedik taam mı) görsek bile bir şey fark etmez saitama maksimum güneşi yok edebilir goku milyarlarca evreni ve gokunun da tam gücünu görmedik? Saiyanların potansiyel gücü sınırsız. Ve ekliyim en güçlü anime karakteri anos voldigoad dır 2. rimuru tempest 3. zenodur. Daha sıralarım.

Hocam bu tierlere nerden bakabiliriz? Sitesi vs. var mı?

Merhaba, ben kendime göre en güçlü anime karakteri listemi Power levelleriyle hazırladım 0 fanboyluk tamamen mantıkla düşündüm lakin tüm karakterleri tanımam imkansız genel olarak listelerde sadece başroller oluyor biraz dışına çıkmaya çalıştım :).liste şu şekilde:

1-saitama

Eki Görüntüle 658152

Power level=

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

Power level= 1.000.000.000.000.000.

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

Power level= 1.000.000.000.000.

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

Power level=1.000.000.000.

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power level= 930.000.

7- Naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power level=830.000.

En güçlü anime karakteri 0 tier ve 0^inf baseline ile akuto saidir.

Çoğunlukla (karakterin ismi) feats yazıyorum ona göre hesaplıyorum ama bu mesajı önceden yazdığım için bu yazdığım yanlış. 1. çok büyük ihtimalle akuto sai.

İşte bilen birisiiii.

Yeni konular

Geri
Yukarı