En güvenli PS5 alım yolu nedir?

denncs

Centipat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
22
Arkadaşlar şimdi ben her zaman neye heves etsem bir sıkıntı çıkıyor, özellikle internet alışverişlerinde. Şimdi güvenli bir şekilde sıfır PS5 almak istiyorum ancak 12-13 bin gibi rakamlar az para değil. Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerde satanların içinde kötü yorumlarda gördüm ve hiç böyle gidip emin olarak yüz yüze alabileceğim yer yok (Teknosa, MediaMarkt vs.) Yani ne önerirsiniz? 1 sene önce RTX 2060 PC aldım, 1 sene problemleri ile uğraştım, o 1 senede PC oynayamadım resmen, ondan kurtuldum, ama bildiğiniz gibi yani çok üst düzey olmayan PC'ler bile şu an 15k olmuş durumda. Pahalı kulaklıklar aldım, onlarla çok uğraştım, bir problem daha kaldıracak bünyem kalmadı.
 
Son düzenleme:

titannejdet

Picopat
Katılım
21 Mart 2021
Mesajlar
94
Çözümler
1
İnternetten teknolojik ürün almak neredeyse tamamen şans işi. Eğer alabilirseniz direkt bir mağazadan alın. İnternetten alacaksanız en çok olumlu yorum yapılanı tercih edin.

Bence internetten ürün almak mağazadan almaktan daha güvenli. Amazon.com gibi düzgün yerlerden aldığınızda 1 sene içinde bir problem çıktığında sorgusuz iade süreçleri var. (tabi sadece Amazon'un kendi sattığı ürünlerde.) Örnek vermek gerekirse aldığım bir monitör arızalanmıştı. Aslında ilk günden beri öyleymiş ben kablodan dolayı sorunlu sanmıştım. Sonra Amazon 1 sene içinde iade edebileceğimi söyleyince iade edip başka bir monitör aldım. Hiçbir mağazadan aldığım üründe böyle bir deneyim yaşamadım maalesef.
 
Yukarı