En güvenli Windows 10 dijital lisans alınabilecek site hangisidir?

KimBuGamzeli

Hectopat
Makaleler
1
Yer
System32
Kullanması güvenli değil. Ayrıca korsan.

İyi de zaten bu ucuza aldığın Key'lerde böyle Key'ler oluyor? Aldığın Key'i Google'da arat mutlaka abuk subuk sitenin birinde çıkıyor aynısı.

SunSet

Kilopat
Yer
Kocaeli
Format atarsanız gitmez, çünkü ucuza satılan keyler anakartınızda kullanılabilir hâle geliyor. Lehim gibi düşünebilirsiniz. Sadece bir yere keyi kaydedin. YazılımBudur.Com iyidir.
Kafa karıştıran sorun sarayım. Anakartım değişti ama Windows 10 silmemişlerdi, yani format atılmamıştı ama Windows 10 etkin diyor yine?

SunSet

Kilopat
Yer
Kocaeli
İyi de zaten bu ucuza aldığın Key'lerde böyle Key'ler oluyor? Aldığın Key'i Google'da arat mutlaka abuk subuk sitenin birinde çıkıyor aynısı.
Benim aldığım lisans Google'de çıkmadı, arkadaşın farklı zaman farklı satıcı da çıkmıştı ama:D Orada lisans paylaşıyor saatlik falan ama başka bilgisayar da aktif edemedik orada paylaşılan lisansları nedense.

deleted

Kilopat
Dijital lisans demiş.
Siz OEM ne demek biliyor musunuz? Dijital lisans OEM anlamına mı geliyor? MAK keyler dijital lisans değil mi?

Neyse uzatmanın anlamı yok. Siz haklısınız. İyi forumlar. Arkadaş da istediği yerden alsın. En güvenli dediği için Microsoft dedim.

Yukarı