En güvenli Windows 10 dijital lisans alınabilecek site hangisidir?

Windows 10'un dijital lisansını üreten şirket Microsoft yerine üçüncü şahıs şirketlerinden mi almak mantıklı? Soru ne ise cevap ona göre verilir. Soru bu lisansın alınacağı en güvenli yeri soruyorsa cevap da tabii ki Microsoft olacaktır.

Size "saçma" gelen şeyler en mantıklı olanlar olabilir. Herkes siz değil.

Haklısınız en güvenli denilince Microsoft geliyor fakat mevcut ekonomi şartlarında kaç kişi orijinal Windows lisansı alabiliyor? Ben konuyu açtığımda insanlar zaten ne demeye çalıştığımı anlıyor, ona göre cevap veriyor.

Windows 10'un dijital lisansını üreten şirket Microsoft yerine üçüncü şahıs şirketlerinden mi almak mantıklı? Soru ne ise cevap ona göre verilir. Soru bu lisansın alınacağı en güvenli yeri soruyorsa cevap da tabiki Microsoft olacaktır.

OEM keyler fabrika çıkışı laptoplarda bile var. Neresi güvenilir değil anlamadım? Birde linux kullanıp Windows ile ilgili birşeye cevap vermenizde bi garip geldi bana.

Windows 10'un dijital lisansını üreten şirket Microsoft yerine üçüncü şahıs şirketlerinden mi almak mantıklı? Soru ne ise cevap ona göre verilir. Soru bu lisansın alınacağı en güvenli yeri soruyorsa cevap da tabii ki Microsoft olacaktır.

Zaten satılan Key'ler şirketlere fazla fazla verilmiş cihazlara entegre edilmesi için Windows tarafından verilmiş Key'ler. Entegre edilemeyen ve fazla olanlar ise piyasada satılmak üzere pazara sürülüyor. İkisi de orijinal Key. Birisi 1000 lira. Diğeri 25 lira. Tercih sizin.

Çok fazla bu konular açılmaya başladı. Aşağı yukarı hepsi aynı zaten. Sadece güvenilir yer olsun yeter. Ben Gittigidiyor üzerinden 9₺'ye aldım Windows 10 Pro lisansı hala kullanıyorum format attıktan sonra internet bağlantısı olduğu an kendisi otomatik olarak etkinleştiriyor.

Bedava olarak aktive edebilirsiniz, tabii OEM Key alırsanız Windows kodu anakarta gömülüyor.

Kullanması güvenli değil. Ayrıca korsan.

OEM keyler fabrika çıkışı laptoplarda bile var. Neresi güvenilir değil anlamadım?
Ürün anahtarlarına güvenilir değil mi dedim ben? Anlaşılan aramızda bir iletişim kopukluğu var. "En güvenli Windows 10 dijital lisans alınabilecek site hangisidir?" Başlık bu. Ben de buna istinaden Microsoft'un kendi sitesidir dedim. Bunun neresi yanlış?

Ayrıca, tek bir bilgisayarım yok ve sadece Linux kullanmıyorum.

Ürün anahtarlarına güvenilir değil mi dedim ben? Anlaşılan aramızda bir iletişim kopukluğu var. "En güvenli Windows 10 dijital lisans alınabilecek site hangisidir?" Başlık bu. Ben de buna istinaden Microsoft'un kendi sitesidir dedim. Bunun neresi yanlış?

Ayrıca, tek bir bilgisayarım yok ve sadece Linux kullanmıyorum.
Adam OEM key sitesi sormuş siz Microsoft'un kendi sitesi demeniz? Microsoft OEM key satmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı