En güzel Steam arka planı hangisidir?

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Yıllardır kullandığım bir Steam arka planım var fakat değiştirmek istiyorum. Bu yüzden şu linkte ki arka planlardan birini seçmeye karar verdim fakat hepsi çok güzel olduğundan hangisini seçmeliyim emin değilim. Sizce bunlardan hangisini seçeyim?

Önerebileceğiniz bu tarzda Steam arka planlarının linklerini aşağıya atar mısınız?

Son düzenleme:
Yıllardır kullandığım bir Steam arka planım var fakat değiştirmek istiyorum. Bu yüzden şu linkte ki arka planlardan birini seçmeye karar verdim fakat hepsi çok güzel olduğundan hangisini seçmeliyim emin değilim. Sizce bunlardan hangisini seçeyim? Önerebileceğiniz bu tarzda Steam arka planlarının linklerini aşağıya atar mısınız?

Ben olsam 3. seçerdim ama sana kalmış.

Yıllardır kullandığım bir Steam arka planım var fakat değiştirmek istiyorum. Bu yüzden şu linkte ki arka planlardan birini seçmeye karar verdim fakat hepsi çok güzel olduğundan hangisini seçmeliyim emin değilim. Sizce bunlardan hangisini seçeyim? Önerebileceğiniz bu tarzda Steam arka planlarının linklerini aşağıya atar mısınız?
Gözüne en iyi hangisi gelirse onu yap sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz.

kişiden kişiye değişir ,ben 1.kullanırdım.

Geri
Yukarı