En ilginç bilgiler

Bakkal amca

Picopat
Yer
Bakkalın bodrum katı
Daha fazla  
Evet, diğer konu kapandığı için bu konuyu açayım dedim. @erengore, @Syntax Error, @körbiginar, @444065, @ZeYnEpK hocalarım konuya bir uğrarsa sevinirim. Ben başlıyorum:

- Dünyaya her gün 8.600.000 yıldırım düşmektedir.
- Dünyanın en zengin 3 ailesi, en fakir 48 ülkenin toplam servetinden daha fazla servete sahip.
- Varyemez Amca isimli çizgi film, külot giymiyor olması gerekçesiyle Finlandiya'da yasaklanmıştı.
- İneklerin en yakın arkadaşı vardır ve onlardan uzaklaştığı zaman strese girerler.
- Karda gizlenmeye çalışan bir kutup ayısı, siyah burnunu pençesi ile kapatır.

Aklıma geldikçe yazarım. Yazanlara şimdiden teşekkürler.

Evet, diğer konu kapandığı için bu konuyu açayım dedim. @erengore, @Syntax Error, @körbiginar, @444065, @ZeYnEpK hocalarım konuya bir uğrarsa sevinirim. Ben başlıyorum:

- Dünyanın en zengin 3 ailesi, en fakir 48 ülkenin toplam servetinden daha fazla servete sahip.
- Varyemez amca isimli çizgi film, külot giymiyor olması gerekçesiyle Finlandiya'da yasaklanmıştı.
- İneklerin en yakın arkadaşı vardır ve onlardan uzaklaştığı zaman strese girerler.

En ilginç şey benden gelsin o zaman.
Şu anki mesajımı okuyabiliyorsan daha ölmemişsin demektir :D

Son düzenleyen: Moderatör:

- Varyemez Amca isimli çizgi film, külot giymiyor olması gerekçesiyle Finlandiya'da yasaklanmıştı.

"Bir dakika 60 saniyedir" esprisini yapardım. Çok içimden geldi. Bir ben yapmadım herhalde. Neyse ki kendimi tuttum.

Aklıma gelirse ben de yazarım :).

-Her katil anotomi bilgisine sahiptir.
-Şartlara bağlı olarak herkes katil olabilir.
Buradan herkesin anatomi bilgisine sahip olduğunu çıkarıyorum. 😀 😁
Şartlara bağlı olarak.😀
"Bir dakika 60 saniyedir" esprisini yapardım. Çok içimden geldi. Bir ben yapmadım herhalde. Neyse ki kendimi tuttum.

Aklıma gelirse ben de yazarım :).
Hocam Google amca ne güne duruyor? 🤪

Bir tane balık varmış, bir gün diğer balığın yanına gitmiş ve "balıkların hafızası 3 saniyedir." demiş. Sonra diğer balık "hı?" demiş. Daha sonra kendisi de "hı?" demiş.

3 saniyeyse o nasıl aklında tutmuş? Söyleyene kadar unutması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı