En iyi 775 pin FSB 800 İşlemci

okaysogut

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Öncelikle hepinize merhabalar abilerim kardeşlerim. Bilgisayara uzun süredir bir merakım olduğundan, öyle hobi olarak bir DDR400 sistem toplamak istedim, kenarda durması amacıyla. Sonuç olarak donanımlarım:

4 GB DDR 400 MHz RAM
512 MB ATI Radeon HD 3850 AGP ekran kartı
Pentium 4 2.80 GHz
Anakartım Gigabyte GA-8IP775-G LGA 775 ve FSB 800 destekli

Ayrıca bu sisteme hız olarak desteklemese de, Çin'den aldığım bir SSD taktım sadece sistem için. Evet arkadaşlar bu bilgisayara XP yükledim normal dururken işlemci kullanımı %0 civarı fakat Chrome'dan Youtube gibi bir siteye girdiğim zaman anında işlemci kullanımı %100 oluyor ve hiçbir şekilde bir video izleyemiyorsun. Haliyle böyle benim için nostalji ve manevi bir şey yaptığımda biraz internette dolaşmak istedim ama Pentium 4 buna müsaade etmedi.

Sizce bu anakarta 775 pin ve FSB 800mhz değerlerinde takabileceğim en iyi işlemci nedir, internette sorunsuz gezebileceğim ve video oynatabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
konuya gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim fakat önerdiğiniz işlemci 1333 mhz göstermekte benim anakartım en fazla fsb 800 mhz desteklemekte

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı