En iyi AC oyunu hangisi?

AC Origins'ten öncesi artık çok yavan gelebiliyor. Unity çok güzel görsele sahip oyun ama gameplay anlamında dövüş mekanikleri falan çok geri kaldı artık. O kadar yıl oynamak istedim Unity'i iyi bilgisayarım olmadığı için oynayamamıştım ama yeni bilgisayar topladım ve ilk yüklediğim oyunlardandı ama yarısına gelmeden sildim çünkü baya sıkıcıydı oynanışı vs. Daha sonra Origins oynadım 100 saat gömdüm oyuna.

Şimdi Odyssey ve Valhalla oynayacağım.

Grafiğe çok önem veriyorsanız ve biraz eski grafikler dahi sizi tatmin etmiyorsa Origins öncesini söylemiyoruz galiba. Eh AC serisi de Origins öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılabilir. Origins'i oynamışsınız o yüden elde iki seçenek kalıyor: Odyssey ve Valhalla. Biri birinden iyidir diyemiyorum. Origins'te sizi sıkan kısımlar veya benzerleri iki oyunda da karşınıza çıkacak ama Odyssey daha çok Origins'e benziyor. Hızlı sıkabilir. O yüzden Valhalla'yı bir deneyin derim.

"Kendi sıralamam"
3
2
Brotherhood
Odyssey
Syndicate
Rogue
Black Flag
Unity
Origins
Revelations
1

Origins'i eklemeyi bile unutmuşum:)
Valhalla'yı oynamadım. Grafik iyi olsun demişsin, eskileri 2017'de falan oynamıştım, grafikleri gayet iyi.

Grafiğe çok önem veriyorsanız ve biraz eski grafikler dahi sizi tatmin etmiyorsa Origins öncesini söylemiyoruz galiba. Eh AC serisi de Origins öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılabilir. Origins'i oynamışsınız o yüden elde iki seçenek kalıyor: Odyssey ve Valhalla. Biri birinden iyidir diyemiyorum. Origins'te sizi sıkan kısımlar veya benzerleri iki oyunda da karşınıza çıkacak ama Odyssey daha çok Origins'e benziyor. Hızlı sıkabilir. O yüzden Valhalla'yı bir deneyin derim.
Unity ve Syndicate'ın grafikleri Origins ve sonrasıyla aynı seviyede, hatta bazı yerlerde daha iyi. Unity ile grafikler değişti.

Eh, yine de Valhalla'yı tercih ederim o ikiye göre. Bence de grafikler iyi de bakıldığında kısmen daha eski oyunlar olduğu belli oluyor bence, o yüzden söylemek istemedim. Klasik AC deneyimi isteniyorsa Unity ve Syndicate denenebilir ama konu sahibinin oynadığı oyun Origins olunca sanki o sistemde bir oyunu denemek daha iyi olabilir. Oynanış olarak çok fark var çünkü Origins öncesi ve sonrasında.

Hocam grafik demiş AC2 demişiniz. Ben bir AC fanboy olarak ve tüm AC leri oynamış birisi olarak
1- AC Odyssey
2- AC Unity
3- AC syndicate
4- AC 3
5- Origins
6- Valhalla
Bunların grafikleri de üzmez oyunların kendisi de. AC Odyssey ve Valhalla dışındakiler o kadar uzun sürmez oyun saati bakımından hele Unity çok kısadır ama çok zevklidir. (Ben gemi savaşlarını bir türlü sevemediğimden Black Flag oynarken zevk alamadım)

Eh, yine de Valhalla'yı tercih ederim o ikiye göre. Bence de grafikler iyi de bakıldığında kısmen daha eski oyunlar olduğu belli oluyor bence, o yüzden söylemek istemedim. Klasik AC deneyimi isteniyorsa Unity ve Syndicate denenebilir ama konu sahibinin oynadığı oyun Origins olunca sanki o sistemde bir oyunu denemek daha iyi olabilir. Oynanış olarak çok fark var çünkü Origins öncesi ve sonrasında.

Çoğu kişi Valhalla demiş hoşuma da gitti fakat sistemim kaldırmaz ne yazık ki o yüzden Unity oynayacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı