En iyi AC oyunu hangisi?

En iyi AC oyunu?

• Assassin's Creed

• Assassin's Creed II

• Assassin's Creed: Brotherhood

• Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed III

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Assassin's Creed: Unity

• Assassin's Creed: Syndicate

• Assassin's Creed: Origins

• Assassin's Creed: Odyssey

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

djgozlerifacali

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Soru gayet açık. Revelations İstanbul'da geçmesi sebebiyle zamanında çok ilgimi çekmişti ama bence Odyssey genel manada en doyurucu oyun. Hemen ardına da Ezio başkanı tanıdığımız Assassin's Creed II'yi koyuyorum.

Ara oyun ve hikaye konusunda biraz daha farklı olan Rogue gibi yapımları koymadım. Anket seçeneği yetmedi. Malum Ubisoft her sene bir AC oyunu çıkarıyordu :)

Origins bitirdim son oyunu henüz oynamadım ama sanki II, Brotherhood ve Revelations en çok zevk aldıklarım diye hatırlıyorum. Tek seçenek olarakta Brotherhood derim.

397548

Çok açık uçlu bir soru. AC serisinin her bir oyununda Ubisoft, bazı şeyleri mükemmel yapıyor fakat bazılarını da berbat ediyor.
Açık dünya tasarımı ve geçtiği mekan bakımından favorim aslında Black Flag.
Seri bir RPG'ye dönüşmeden önceki gerçek anlamda son oyun olması ve parkur mekanikleri sebebiyle Unity.
Dünyasının genişliği, aktivitelerin çeşitliliği sebebiyle Odyssey.

Çok açık uçlu bir soru. AC serisinin her bir oyununda Ubisoft, bazı şeyleri mükemmel yapıyor fakat bazılarını da berbat ediyor.
Açık dünya tasarımı ve geçtiği mekan bakımından favorim aslında Black Flag.
Seri bir RPG'ye dönüşmeden önceki gerçek anlamda son oyun olması ve parkur mekanikleri sebebiyle Unity.
Dünyasının genişliği, aktivitelerin çeşitliliği sebebiyle Odyssey.
Genel manada en beğendiğiniz yapımı soruyorum aslında. Buradaki sorunun amacı oyunu oynayan insanlar neden bu kadar farklı oyun arasından "o" oyunu seçtiler, sebebini öğrenmek :) Sonuçta seride bir çok değişiklik oldu bugüne kadar. Son iki oyun RPG'ye döndü, Black Flag ve III ile gemi savaşları oldu ve mekan değişti. Acaba oyuncular hangisini sevdi? :)

Genel manada en beğendiğiniz yapımı soruyorum aslında. Buradaki sorunun amacı oyunu oynayan insanlar neden bu kadar farklı oyun arasından "o" oyunu seçtiler, sebebini öğrenmek :) Sonuçta seride bir çok değişiklik oldu bugüne kadar. Son iki oyun RPG'ye döndü, Black Flag ve III ile gemi savaşları oldu ve mekan değişti. Acaba oyuncular hangisini sevdi? :)
Çok zor bir soru benim için :) .
Ancak yarattığı atmosfer sebebiyle Black Flag'i seçerdim :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı