En iyi Android tablet nedir?

Hocam Android isteme sebebin ne bana kalırsa tablet konusunda düşünmeksizin iPad. Ama oyun diyorsan Nvidia Shield veya güncelleme için Nexus 9 olabilir.

Samsung almayın bence İpad alın. Ben Tab S 10.5 kullanıyorum. Memnun değilim özellikle oyun performansından. 2560x1600 çözünürlük koymuşlar iyi tamam ama oyun performansı kötü madem ona göre işlemci ekran kartı koysun Samsung...

Babam için alacağız web de gezinip otg kablosu ile usb takıp microsoft excel... dosyalarına bakacak ipad'lerde daha sıkıntılı böyle işlemler nvida android mi hangi modeli önerirsiniz ?

Nexus Google ait olduğu için sevemedim. birkaç telefon Google telefon yorumunda kasıyor vb. şeyler gördüm güzel cihaz ilk android güncellemelerini alıyor klasik andorid görünmünde ama Google güvenmiyorum. Ayrıca büyük ekran daha iyi olur. Ve Nvida tabletlerin geri toplanacağını okumuştum samsung kasabilir ama cihada 3gb ram var en kötü ihtimalle root yapılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı