En iyi antivirüs hangisidir?

Hocam benim bilgisayarım ara sıra sapıtıyor imleç kendi kendine oynuyor. Uzaktan kontrol oluyor galiba emin değilim :D. Kaspersky tespit edebilir mi? 180 TL'lik olandan alabilirim belki çoğu kişi önermiş.

Vallahi hocam o sorunun neden kaynaklandığını bilemem ama alırsın bir tam tarama filan yaparsın, duruma bakarsın. Ben yıllardır 2 PC için alıp diğer bilgisayarım için de kullanıyorum çok da memnunum.

Oyun oynayan biriyseniz anti virüs programları PC nizi yorar ve ben gerek olduğunu düşünmüyorum Windows Defender yetiyor sadece bilmediğiniz yazılımları yüklemeyin.
Yanında da Malwarebytes ile takviyelerseniz yetecektir.

Malwarebytes hem hızlı tarar hem güzel bulur bilgisayarı tanıdığa vermiştim hızlandırsın diye , driver uygulaması kurucam diye 15 tane potansiyel olarak istenmeyen uygulama diye bir şeyler yüklemiş malwarebytes sağolsun sildim
Oyun oynayan biriyseniz anti virüs programları PC nizi yorar ve ben gerek olduğunu düşünmüyorum Windows Defender yetiyor sadece bilmediğiniz yazılımları yüklemeyin.
ben zaten paranoyak birisiyim babam link atsa girmem :D

Şöyle her türlü virüsü tespit eden bilgisayar için güzel bir antivirüs arıyorum. Sizce hangi antivirüs daha iyidir? Önerilerinize açığım. Biraz alakasız olacak ama meraktan soruyorum bilgisayarım uzaktan kontrol ediliyor diye şüpheneleniyorum biraz. Bunlar virüs müdür? Antivirüsler tarafından tespit edilebilir mi?

Sana önerim sistemine göre en iyisini seçmen ama AVG veya Avast'ı deneme bile. (bence)

Kusursuz antivirüs yoktur. Ayrıca birçok antivirüs birbirine benzer. Kaspersky, Comodo, Avast, Malwarebytes, ESET. Sistemin iyi mi? O zaman seç istediğini.

Şöyle her türlü virüsü tespit eden bilgisayar için güzel bir antivirüs arıyorum. Sizce hangi antivirüs daha iyidir? Önerilerinize açığım. Biraz alakasız olacak ama meraktan soruyorum bilgisayarım uzaktan kontrol ediliyor diye şüpheneleniyorum biraz. Bunlar virüs müdür? Antivirüsler tarafından tespit edilebilir mi?

Rehber: PC Virüsleri Temizleme bu konuya bakabilirsin virüs olduğundan şüpheliysen.

Rkill ile uzaktan kontrol var mı diye tarama yapabilirsin.

En iyi antivirüs kullanıcının kendisidir, defender Windows kurulum ekranında "verilerinizi etkim koruma merkezine göndererek sizi virüslerden korurur" yazdığını görünce, yıllardır hiç gözünün yaşına bakmadan siler atarım, antivirüs kullanmıyorum, nereye tıkladığını bilen ve daha hızlı ve tepkisel Windows kullanmak isteyen herkese öneririm, delete defender.

Haftada bir malwareBit yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı