En iyi antivirüs hangisidir?

Sanirsam Malwarebytes anti-virüs değil anti-malware.
Malwarebytes Virüs, Trojan (Truva atı), Backdoor (arka kapı), Keylogger, Worm (solucan), Ramsomware (fidye yazılımı, virüsü), Pups (potansiyel olarak istenmeyen programlar), Adware (reklam yazılımları) gibi tüm zararlılara karşı koruma sağlar.

Kusursuz antivirüs yoktur. Ayrıca birçok antivirüs birbirine benzer. Kaspersky, Comodo, Avast, Malwarebytes, ESET. Sistemin iyi mi? O zaman seç istediğini.

Evet genel olarak birbirlerine benzerler ama bazıları citti sorunlar çıkarabiliyorlar sistemi yavaşlatıyorlar ve bazı virüsleri tespit edemiyorlar av testlerini kontrol ederek bakabiliriz hangisi daha güvenli hangisi güvenli değil diye.

Genel koruma için Kaspersky, taramalar için Malwarebytes. Tabii, isteğe göre, usb taraması vb. şeyler için çeşitlendirilebilir fakat bu sistemi yorabilir.

The extreme speed of Windows Firewall.. - GIF on Imgur

Evet genel olarak birbirlerine benzerler ama bazıları citti sorunlar çıkarabiliyorlar sistemi yavaşlatıyorlar ve bazı virüsleri tespit edemiyorlar av testlerini kontrol ederek bakabiliriz hangisi daha güvenli hangisi güvenli değil diye.
Dediğim gibi, kusursuz antivirüs yoktur.

Şöyle her türlü virüsü tespit eden bilgisayar için güzel bir antivirüs arıyorum. Sizce hangi antivirüs daha iyidir? Önerilerinize açığım. Biraz alakasız olacak ama meraktan soruyorum bilgisayarım uzaktan kontrol ediliyor diye şüpheneleniyorum biraz. Bunlar virüs müdür? Antivirüsler tarafından tespit edilebilir mi?

Hiçbir antivirüs programı bilgisayarını senin kadar iyi koruyamaz. Bu yüzden dosyalarının uzantılarını ve gizli klasörleri görünür hale getirerek kullan. Bir resim dosyasını örnek.JPG yerine örnek.exe olarak indirdiğinde, bil ki o resim değil. Biraz araştırarak bilgisayarı manuel kendin nasıl tararsın öğrenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı