En iyi antivirüs nedir?

Yahu arkadaş öneri istemiş yazmak isteyen yazsın istemeyen yazmasın neden kızıyorsunuz bu kadar :D

Arkadaşlar yaptığınız kaliteli boştur. Ben alacağım/seçeceğim şeylerde gayet iyi araştırırım, her postun altında olan bu gereksiz yorumların insanları germekten başka hiçbir şeye faydası yok. Madem sevmiyorsunuz konuyu bakıp geçin, bu kadar bomboş yorumlarla konuyu doldurmanıza gerek yok, saygılı bir şekilde sorumu sorup cevabımı alıp teşekkürümü edip geçiyorum. Bu ortam zaten bunun için var lütfen böyle yıkıcı cümleler kurmayın.

Bu hafta açılan tamı tamına 10. antivirüs önerisi konusu.

Önerilere gelecek olursak:

Ücretsiz olarak aşağıdakilerden biri olabilir.
  • Kaspersky Free
  • Comodo IS (Özel Yapılandırılmış)

Ücretli olarak ise aşağıdakilerden biri olabilir.
  • BitDefender
  • Norton Security
  • Kaspersky
  • F-Secure
  • ESET
Not : Sıralama yazılımların başarı sıralamasına göre değildir ve karışık sıralanmıştır.

Bu hafta açılan tamı tamına 10. antivirüs önerisi konusu.

Önerilere gelecek olursak:

Ücretsiz olarak aşağıdakilerden biri olabilir.
  • Kaspersky Free
  • Comodo IS (Özel Yapılandırılmış)

Ücretli olarak ise aşağıdakilerden biri olabilir.
  • BitDefender
  • Norton Security
  • Kaspersky
  • F-Secure
  • ESET
Not : Sıralama yazılımların başarı sıralamasına göre değildir ve karışık sıralanmıştır.

Bu aralar virüslerin çok fazla yayıldığını düşünüyorum bu nedenden dolayı bu konular artış göstermiş olabilir.

Windows 10 ile beraber Windows'un kendi virüs koruması yetiyor hatta artıyor bile. Yani saçma sapan sitelerden indirmeler yapmıyorsanız ve bilmediğiniz (şüpheli) bağlantılara (linklere) tıklamıyorsanız Windows Defender yetecektir.

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. Hala görmeyen bir kesim var :)

8f4g8f48g4df8.jpg

d84f8ds4f85.jpg

Geri
Yukarı