En iyi bulut depolama hangisidir?

1berkkoc

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri -
Selamlar, işim gereği depolama alanına fazlasıyla ihtiyacım var. Bulut depolama yöntemine geçmek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi ya da sabit (HDD) depolamayı mı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen hiçbir özel verimin(resim, şifreler, önemli yazılar vb) kimse tarafından görülmesini istemem o yüzden yüksek depolama alanlı bir HDD(tahminlerimce 1 yahut 2 TB yeterli olur) işinizi görecektir tabii film koleksiyonu gibi şeyler yapmıyorsanız.

Yinede bulut depolamayı yerden yere vurmak yanlış olur fakat biraz daha masraflı olur tavsiyem bulut depolama için Google Drive'dır birçok dosyanızı burada yedekleyebilirsiniz.

Reklam Ajansı Bro. Dijital video reklam - reklam tasarımı vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, işim gereği depolama alanına fazlasıyla ihtiyacım var. Bulut depolama yöntemine geçmek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi ya da sabit (HDD) depolamayı mı önerirsiniz?
Mega>OneDrive>GoogleDrive>Mailru mailru hariç hepsini aktif olarak kullanıyorum en iyisi ve yaklaşık 5 senedir mega yı kullanıyorum depolama konusundaki hızı, sorun olduğunda müşteri temsilcilerinin hızlıca ilgilenmeleri ve dahası. Hdd öneririm diyecem ama risk alma derim bende bir ara hdd ye güvenmiştim bir kaza sonucu içindeki her şey çöp oldu.

Ücretli kullanım için Mega'yı, ücretsiz kullanım için ise Yandex Disk'i öneririm. Yandex Disk ücretli kullanım için de tercih edilebilir.

Google Drive'ı ise hiç önermiyorum. Mobil uygulaması adamı kanser ediyor. Masaüstü web sayfası da iyi değil ve çok yetersiz.

Geri
Yukarı