En iyi Call of Duty oyunu hangisi ?

• Konuyu başlatan Umutb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 9B
Call of Duty'nin senaristleri en iyi senaristlerdir, mesela bir Crysis oyununun senaryosunu 3 yaşında bir çocukla oturup yine yazabilirsin. Call of Duty'nin bir kere hikayesi var, artık bu oyun bir film gibi oldu.

COD oyununun bu kadar geniş kitlesinin olması şu anlama geliyor demek ki herkes bizim kadar grafiğe önem vermiyor, grafiğe herkes önem verseydi BF ve Crysis'in kitlesi COD'a göre daha geniş olurdu.

Grafik kötü Call of Duty'de, ancak COD oyununu biraz fazla eziyoruz, ancak oynarken zevk veriyor. Ama ben Battlefield'ı daha çok seviyorum.

Mesela Far Cry 3 oyununun grafikleri Battlefield ve Crysis'den biraz daha kötü, ancak her bir motorun kendine has görünüşü vardır, Far Cry 3'ün motoru bence Crysis ve Battlefield'in grafiklerinden daha iyi görünüyor oynarken.

Ben de oyumu MW2'den yana kullanıyorum :) Senaryo cidden çok hoşuma gitmişti. En çok bitirdiğim oyun denilebilir.

Call of Duty 2 Call of Duty Modern Warfare 1-2 Call of Duty black ops 1 evet bu kadar. Hala Activison değişmedi. Hala oyunlar hep aynı. 2007 den beri hiç değişmedi. 3 yıldır. Bu yıl değişecek diyorum 3 yıldır değişmiyor. Call of Duty Modern Warfare çıktığında oyunu almadım. Gaz neden siyahi ? Yada captan Price neyse... Hem zaten oyun 250 GB kaldırmaz. Neyse bu yıl değişir inşallah. Bir yıl sonra Call of Duty çıktığı zaman tekrar gelirim ve muhtemelen yine hayal kırıklığına uğrıycağım

Yeni konular

Geri
Yukarı