En iyi çeviren ve gramer hatası düzeltme sitesi önerisi

teknoz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 8 sayfalık bir İngilizce metin yazdım ama çok hata var, bunu yüzde 100 düzeltecek siteler önerir misiniz?

Limitless filmindeki karakter gibiyim, ama ilaç ile değil doğal olarak sadece yüzde 4'e ulaştım, bir de yüzde 100 hatta yüzde bir milyonuma ulaştığımı düşünün. Bana tüm altyapıyı sağlarsanız her şeyi kısa sürede çözebilirim. Bir değil yarım şans verin yeter!

Bu repliği İngilizceye çevirebilir misiniz?

Düzgün İngilizce için düzgün Türkçe gerekir. Bunu yaparsanız Google translate iş görür. Önce sizin bozuk noktalama işaretlerinizi düzeltelim.

Limitless filmindeki karakter gibiyim ama ilaç ile değil doğal olarak sadece yüzde 4'e ulaştım. Bir de yüzde 100 hatta yüzde bir milyonuma ulaştığımı düşünün. Bana tüm altyapıyı sağlarsanız her şeyi kısa sürede çözebilirim. Bir değil yarım şans verin yeter!

Sonuç? Gayet iyi:

I'm like the character in the movie Limitless, but not with medication, naturally I only reached 4 percent. And imagine that I have reached 100 percent or even a million. If you provide me with all the infrastructure, I can solve everything in a short time. Give it half a chance, not just one!

Hafif bir edit ve hazırız:

I'm like the character in the movie Limitless and I reached 4 percent naturally, without any medication. And imagine that I have reached 100 percent or even a million. If you provide me with all the infrastructure, I can solve everything in a short time. Give it half a chance, not just one!

Düzgün İngilizce için düzgün Türkçe gerekir. Bunu yaparsanız Google translate iş görür. Önce sizin bozuk Türkçenizi düzeltelim...

Limitless filmindeki karakter gibiyim ama ilaç ile değil doğal olarak sadece yüzde 4'e ulaştım. Bir de yüzde 100 hatta yüzde bir milyonuma ulaştığımı düşünün. Bana tüm altyapıyı sağlarsanız her şeyi kısa sürede çözebilirim. Bir değil yarım şans verin yeter!

Sonuç? Gayet iyi:

I'm like the character in the movie Limitless, but not with medication, naturally I only reached 4 percent. And imagine that I have reached 100 percent or even a million. If you provide me with all the infrastructure, I can solve everything in a short time. Give it half a chance, not just One!

Hafif bir edit ve hazırız:

I'm like the character in the movie Limitless and I reached 4 percent naturally, without any medication. And imagine that I have reached 100 percent or even a million. If you provide me with all the infrastructure, I can solve everything in a short time. Give it half a chance, not just One!

Öncelikle teşekkür ederim, ancak benim türkçem bilgisizlikten değil, zihnimin aşırı hızı nedeniyle bazen sapıtıyor. ADHD ve asperger sendromlarına sahibim ve bu nedenle son söyleyeceğimi erken söyleme isteğiyle hatalar yapıyorum, ancak beni tanısanız ne kadar düzgün konuştuğumu görürsünüz, yine de özür dilerim mazur görün!

Yeni konular

Geri
Yukarı