En iyi fare üreticisi hangisi?

Üst düzey mouselarda optik anahtar mı var hep? Rival 650, Razer Viper Ultimate, G502 Lightspeed gibi?
Her mekanik anahtarda çift tıklama sorunu olacak değil, sadece bu potansiyel var. Bir de mekanik anahtarlarda debounce delay var. Seri tıklamada bir sonraki tıklamada gecikme olayı, bu gecikme optik anahtarlarda yok. Bunu deneyimledim. BF5'te Assault sınıfında Gewehr 43 gibi tek tek atış yapan silahlarda bizzat test ettim. Aynı seri tıklamada Asus Rog Gladius (mekanik anahtarlı) ile Razer Deathadder V2 arasında fark vardı. Gewehr 43 daha seri sıkıyordu. O kadar seri sıkıyordu ki otomatik silah gibi yukarı kalkıyor namlu elim ısınıp olabildiğince seri tıkladığımda. Aynı şekilde Sniper sınıfındaki benzer şekilde tek tek atan silahta da farkı gözlemledim. Kayıtlarım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda 800-900 arasında kablosuz oyun mouse bakıyorum. 11.11 indirimlerini bekliyorum. Marka takıntılı değilim ama bilindik marka da olmasına dikkat ederim. SteelSeries, Razer, Logitech sizce hangisi iyi? Tabii ki teknoloji şans işi ama en az sıkıntı yaşadığınız marka hangisi oldu mouse bakımımdan? SteelSeries alırsam Rival 650, Razer alırsam Viper Ultimate veya DeathAdder V2 Pro, Logitech alırsam G PRO almayı düşünüyorum. Tabi G PRO bu fiyat bandına düşer mi emin değilim. Sizin tecrübelerinizi bekliyorum.
Fare.

Yeni konular

Geri
Yukarı