En iyi fare üreticisi hangisi?

Araştırmaya gerek yok, çok şey kaybettirir.

Doğrudur.

%100 PTFE olmasına gerek yok, PTFE olması da yeterli ve zaten günümüzde PTFE skatez kullanmayan oyuncu faresi satılmıyor bildiğim kadarıyla. Alternatif malzeme var ama PTFE hem sürtünmeye hem diğer etkenlere çok daha dayanıklı, aşırı koşullarda bile çok düşük aşınan bir malzeme.

Var. Yıl olmuş 2021, hala PTFE kullanmıyorsa istediğim gibi gömerim.

Tamam, ama niye en iyiyi almak yerine G403 alayım/aldırayım?
Ezbere övülmez veya gömülmez, sadece ön yargını kıran bir örnek.

Kişiden kişiye göre değişen bir şey. Ben bu güne kadar iki fare kullandım. Biri Thermaltake diğer de Cooler Master ki şuanda kullandığım CM. İki sene oldu.

Kişisel tercihlerinizi insanlara dayatmayın.
Mesela Steelseries Sensei Raw kullanmıştım. Ergonomisi hoşuma gitmemişti. Yerden daha yüksek Razer Deathadder Elite de pahalı gelmişti bana, benzer tasarımlı Asus Rog Gladius'a geçtim rahat ettim. Kişisel tercihimden dolayı Steelseries'i es geçemem mesela. Millet turnuvalarda konuşturuyor fareyi.

Hafiflikte çok daha iyi fareler de var, delikli olanlar vs. Dünyada fiyat performans fareleri onların çoğu ama ülkemizde aşırı pahalılar dünyaya kıyasla.
Tüm SteelSeries fareleri gayet iyi de gömülür. G403'e de kötü dediysem sebebi encoder ve anahtarlardır.
Diyorsun.

Öznel bir şey olduğundan eminim. Ama iyileri arasında Glorious, Razer, Logitech var.

Yeni konular

Geri
Yukarı