En iyi fare üreticisi hangisi?

En iyi fare üreticisi yoktur, en iyi mouse da yoktur. Benim elime uyan mouse en iyi mousetur, RGB'si en güzel olan mouse senin için en iyi mousetur, sensörü en güzel olan mouse onun için en iyi mousetur, böyle uzar gider. Sadece teknik konuşacaksak Razer tabii ki. Focus+ sensör var daha üstü yok ki.

En iyi fare üreticisi yoktur, en iyi mouse da yoktur. Benim elime uyan mouse en iyi mousetur, RGB'si en güzel olan mouse senin için en iyi mousetur, sensörü en güzel olan mouse onun için en iyi mousetur, böyle uzar gider. Sadece teknik konuşacaksak Razer tabii ki. Focus+ sensör var daha üstü yok ki.

Orası öyle tabii ben sadece en az sıkıntı yaşadığınız markayı merak ettim.

Orası öyle tabii ben sadece en az sıkıntı yaşadığınız markayı merak ettim.
Elimden A4 Tech X7 F7 geçti, Logitech G500S geçti, Razer Deathadder Chroma geçti. Kuzenimde SteelSeries Rival 300 vardı onu da deneyimlemiştim. Bu saydığım 4 ürün içerisinden en çok dayanan Razer Deathadder Chroma oldu. Şu an hala onu kullanıyorum 6.5 sene oldu hiçbir problemi yok. Tek sorunu Synapse 3.0 uyumluluğu yok mecburen Synapse 2.0 ile kullanıyorum.

SteelSeries Rival 300'ün kauçukları aşınmıştı, beğenmedim.

Elimden A4Tech X7 F7 geçti, Logitech G500S geçti, Razer DeathAdder Chroma geçti. Kuzenimde SteelSeries Rival 300 vardı onu da deneyimlemiştim. Bu saydığım 4 ürün içerisinden en çok dayanan Razer DeathAdder Chroma oldu. Şu an hala onu kullanıyorum 6.5 sene oldu hiçbir problemi yok. Tek sorunu Synapse 3.0 uyumluluğu yok mecburen Synapse 2.0 ile kullanıyorum.

SteelSeries Rival 300'ün kauçukları aşınmıştı, beğenmedim.

Ben Razer Mamba T. E kullandım 3 sene güzeldi ama tekerleği bozuldu geçen sene Basilisk X HyperSpeed aldım 1 sene dolmadan çift tıklama sorunu oldu. Aslında güzel marka ama ben şansızlık yaşadım özellikle HyperSpeed'de

Ben Razer Mamba T. E kullandım 3 sene güzeldi ama tekerleği bozuldu geçen sene Basilisk X HyperSpeed aldım 1 sene dolmadan çift tıklama sorunu oldu. Aslında güzel marka ama ben şansızlık yaşadım özellikle HyperSpeed'de
Mekanik anahtarların potansiyel sorunu çift tıklama. Bu sorun optik anahtarlarda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı