En iyi FIFA oyunu nedir?

Eskilerden: 2002-2007
Yenilerden: 2017-2020-2021 güzel
Dipnot: 2019'da güzel fakat oynanışı berbat oyunun.
FIFA 2002 World Cup üzerine başka futbol oyunu tanımıyorum, ah o ateşli top

Off sene 2011 ilkokula gidiyorum mahalle DVD'cisinden 1.5TL'ye FIFA 2002 almıştım PC'nin max kaldırdığı oyun oydu. Alevli top insanı öyle bir zevke getiriyordu ki anlatamam. Muhteşem oyundu.

Hayatım boyunca hep PES oynadım. Ama FIFA oynayasım çok var. Hızlı kontroller falan beni içine çekti. PES 21'de maşallah kamyon sürüyorum Messi bile topu arkasına çekemiyor. O yüzden FIFA'ya bir şans vermek istiyorum. Ancak ben Online kısım ile ilgilenmiyorum. İlgilendiğim kısım kariyer falan. Ancak Enis Kirazoğlu'ndan izlediğim kadarıyla FIFA 21 aşırı seviyede hatalıymış. O yüzden bunu oynayasım yok. Aklımda FIFA 19 oynamak var FIFA 19 iyi midir? Siz hangisini önerirsiniz?

Artı konu dışı söylemeden rahatlayamayacağım. Pes ve FIFA'yı uzun süredir oynuyorum. Ama şu tarihe kadar yapılmış en leş futbol oyunu PES 2021 olabilir oyun mekanikleri sanki rastgele yapılmış gibi. Orta açıyorsun kaleye gidiyor, pas atıyorsun sanki top çamura saplanmış gibi yarı sahayı bile geçmiyor. Şutlar hele hiç bahsetmek bile istemiyorum.

Geri
Yukarı