En iyi FromSoftware souls oyunu nedir?

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Size göre en iyi FromSoftware şirketinin elinden çıkan souls oyunu hangisi?
Bence Dark Souls II hem içerik bolluğu hem bosslar açısından çok iyi bir oyun.

Hiçbirini oynamadım ama izlediklerim arasından Elden Ring açık ara en güzel gözükeni. (2- Sekiro | 3- Dark Souls 3)

DS2 bence en kötüsü. Mekanlar diğerlerine göre daha sıkıcı.

Bana göre en iyisi Elden Ring. Mekanlar harika. Savaş mekanikleri harika. Bosslar Sekiro kadar olmasa bile çok iyiler. İçerik çok bol. Çeşitlilik çok fazla. Elden Ring kesinlikle oynadığım en iyi 3 oyundan birisi.

@Smuya hocam siz DKY'de DS2 savunan kişi olmalısınız. DS2'yi niye sevdiğinizi anlıyorum ama ben diğerleri kadar iyi bulmuyorum.

Ayrıca bana verdiğiniz 50TL cüzdan kodu için tekrar teşekkür ederim. Sayenizde RDR2 almıştım.

Sekiro.

(Elden Ring oynadım.)

Olabilir sizin tercihiniz bence de Sekiro harika bir oyun Elden Ring çıtasına ulaşamasa da.

@Smuya hocam siz Dky'de DS2 savunan kişi olmalısınız. DS2'yi niye sevdiğinizi anlıyorum ama ben diğerleri kadar iyi bulmuyorum.

ayrıca bana verdiğiniz 50TL cüzdan kodu için tekrar teşekkür ederim. Sayenizde RDR2 almıştım.

Hocam rica ederim problem değil ayrıca orada oyuna biraz haksızlık edildiğini düşünmüştüm çöp oyun gibi yakıştırmalar bence hoş değil.

Hocam rica ederim problem değil ayrıca orada oyuna biraz haksızlık edildiğini düşünmüştüm çöp oyun gibi yakıştırmalar bence hoş değil.

Çöp değil kesinlikle. Güzel bir oyun fakat diğerlerine göre çok eksiği var bence.

SOTFN sürümünü mü yoksa normal sürümü mü daha iyi hocam?

Geri
Yukarı