En iyi futbol oyunu hangisidir?

Rxswin

Picopat
Katılım
25 Şubat 2021
Mesajlar
820
Makaleler
1
Çözümler
7
Merhaba arkadaşlar, futbol oyunlarına bu zamana kadar ilgim yoktu ama ilgim arttı. Bir futbol oyunu arıyorum sistem gereksinimleri herhangi bir şey olabilir fark etmez ama dediğim gibi pek ilgim olmadığı için bu türdeki oyunları bilmem. O yüzden istediğim futbol oyununu tarif edeyim. Öncelikle FIFA'daki gibi kart açma ya da Pes'te de var herhalde, onun gibi şeyleri sevmiyorum. Gerçekçi olmasını istiyorum. Başından kalkamayacağım bir futbol oyunu istiyorum. Önerileriniz nedir?
 

Kazuma Kiryu

Kilopat
Katılım
12 Eylül 2016
Mesajlar
5.314
Çözümler
25
Yer
Kamurocho
@Rxswin Kart açma, top açma gibi eylemler FIFA ve PES'in online tarafı için geçerli. Menajer kariyeri, oyuncu kariyeri gibi modlar için top, kart açmıyorsun. Ayrıca en gerçekçi deneyimi sunan futbol oyunu Football Manager serisidir.
 
KS
KS
Rxswin

Rxswin

Picopat
Katılım
25 Şubat 2021
Mesajlar
820
Makaleler
1
Çözümler
7

Hocam o biraz eski değil mi ya :D

Abi zaten FIFA ve pes var en böyle büyük olarak. FM'ye falanda bakabilirsin.

FM önerebilirim fakat hayatınızı seviyorsanız hiç bulaşmayın derim.😁

Açılımını söyler misiniz yazınca çıkmıyorda.
@Rxswin kart açma, top açma gibi eylemler FIFA ve Pes'in Online tarafı için geçerli. Menajer kariyeri, oyuncu kariyeri gibi modlar için top, kart açmıyorsun. Ayrıca en gerçekçi deneyimi sunan futbol oyunu FM serisidir.

Bilmiyordum bunu sağ olun.
 

karacaomer

Picopat
Katılım
9 Nisan 2021
Mesajlar
325
Fifa 2018 ve Pes 2013 kağışır bence. Pes 2013 benim çocukluğumu süsleyen oyundur okuldan eve gelip hemen oynamaya başlardım. Fifa 2018'de benim çok oynadığım çok beğendiğim bir oyundur ama biraz kanser de olmuştum.
 
Yukarı