En iyi Game Pass şirketi

Game Pass'te her türden oyun var. Sizin oyun zevkiniz çok sıkı o zaman. Fazla oyun oynamadığınızı kılı kırk yararak oyun oynadığınızı düşünüyorum. Size abonelik sistemleri iyi gelmez.

Bende de Series S var, Game Pass aldım, gerçekten PS özel oyunlarının yerini tutabilecek oyun sayısı iki elin parmak sayısını geçmez. Bana sanki oyun olsun da ne olursa olsun sistemi gibi geldi. Sırf bu yüzden PS ekosistemine geri döneceğim.

@394919 daha ne istiyorsun? Bu sene Microsoft'un çıkaracağı starfield, stalker 2, redfall gibi oyunlar eklenecek. EA Play oyunları var, Bethesda'nın tüm oyunları var, yakuza oyunları var. Cidden, beğenmiyorsan alma.

Xbox Game Pass dışında önerebileceğiniz bir şey var mı yazıyordi mi sorumda. Size fikrinizi sormadım.
Bende de Series S var, Game Pass aldım, gerçekten PS özel oyunlarının yerini tutabilecek oyun sayısı iki elin parmak sayısını geçmez. Bana sanki oyun olsun da ne olursa olsun sistemi gibi geldi. Sırf bu yüzden PS ekosistemine geri döneceğim.
Forza dışında doğru düzgün elle tutulur oyun göremiyorum. Tabii ki de iyi oyun vardır fakat karşısında ki oyunlara bakıyorum xbox oyunlAri çok saçma kalıyor.
Hocam yanlış anlamayın ama Game Pass size nasıl yetersiz geliyor çok merak ettim cidden.
Hadi parasını geçin. İçindeki 100 oyun üstelik Xbox'un exclusive oyunları diyebileceğimiz oyunlar çıktığı gün geliyorlar Game Pass'e (Ör. Forza Horizon 5). İçindeki oyunların hepsini oynayıpta sıkılabilene helal olsun.

Geforce NOW düşük sistemler için sahip olduğunuz oyunun başka bilgisayardan stream edilerek internet üzerinden oynanıldığı platform. GamePass belirli aylık ücretlerle oyunlara sahip olduğunuz bir sistem. İkisi arasındaki bağı söyler misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı