En iyi Game Pass şirketi

Forza dışında doğru düzgün elle tutulur oyun göremiyorum. Tabii ki de iyi oyun vardır fakat karşısında ki oyunlara bakıyorum xbox oyunlari çok saçma kalıyor.

Forza gerçekten güzel oyun, ona lafım yok. Ama ben daha sinematik oyunları seviyorum. Güzel bir hikâye, güzel grafikler, eğlenceli oynanış vs. Bunları sunan oyun sayısı yok gibi bir şey. Yani seveni sever, ona lafım yok. Ama ben 2 boyutlu oyunların genelinden hoşlanmıyorum. Onun dışında anime grafiklerine sahip oyunları da sevmiyorum. Halo gibi karşına gelen uzaylıları boş boş öldürmekten de keyif almıyorum. Adam gibi hikâye yok, anlatılan bir şey yok ortada. Bana oyun kalmıyor o yüzden. Dediğim gibi, sevene lafım yok, ama bana pek gelmedi.

Xbox Game Pass dışında önerebileceğiniz bir şey var mı yazıyordi mi sorumda. Size fikrinizi sormadım.

Forza dışında doğru düzgün elle tutulur oyun göremiyorum. Tabii ki de iyi oyun vardır fakat karşısında ki oyunlara bakıyorum xbox oyunlAri çok saçma kalıyor.
Klasik Türkiye'deki oyuncu zekası lafım herkese değil. Pixel varsa oyun kötüdür. 2D ise çöptür. Bilinmeyen bir oyunsa oyun değildir. Hocam Türkiye'de GamePass'ten başka içinde iyi ve çok oyun olan abonelik sistemi yok. Üstelik fiyat olarak da yerel fiyatlandırma yapıyorlar.

Klasik Türkiyedeki oyuncu zekası lafım herkese değil. Pixel varsa oyun kötüdür. 2D ise çöptür. Bilinmeyen bir oyunsa oyun değildir.

Bunun zekâ ile uzaktan yakından alakası yok. Bu sevip sevmemekle alakalı. Ben 2D oyunları sevmiyorum. Her oyunu oynayan, seven kesim mi oyuncu zekâsı yüksek kesim?

Bunun zekâ ile uzaktan yakından alakası yok. Bu sevip sevmemekle alakalı. Ben 2D oyunları sevmiyorum. Her oyunu oynayan, seven kesim mi oyuncu zekâsı yüksek kesim?
Klasik Türkiye'deki oyuncu zekası lafım herkese değil. Gerçekten sevmiyordur o ayrı benim bahsetmek istediğim şeyi yanlış anlamışsınız sanırım.

@394919 hala cumhuriyet ile yönetildiğimiz, ve bu sayfanın "forum" olduğunu varsayarsak gayet normal. Ayrıca, üslubuna dikkat et. Ben senin askerlik arkadaşın değilim, kardeşin değilim. Son olarak, beğenmiyorsan it aylık 15$ bayıl Uplay+ al VPN ile.

Hocam git yerine it yazmışsınız simdi ceza gelecek :D

Klasik Türkiye'deki oyuncu zekası lafım herkese değil. Gerçekten sevmiyordur o ayrı benim bahsetmek istediğim şeyi yanlış anlamışsınız sanırım.

Yanlış anlamışım, kusura bakmayın.

Forza gerçekten güzel oyun, ona lafım yok. Ama ben daha sinematik oyunları seviyorum. Güzel bir hikâye, güzel grafikler, eğlenceli oynanış vs. Bunları sunan oyun sayısı yok gibi bir şey. Yani seveni sever, ona lafım yok. Ama ben 2 boyutlu oyunların genelinden hoşlanmıyorum. Onun dışında anime grafiklerine sahip oyunları da sevmiyorum. Halo gibi karşına gelen uzaylıları boş boş öldürmekten de keyif almıyorum. Adam gibi hikâye yok, anlatılan bir şey yok ortada. Bana oyun kalmıyor o yüzden. Dediğim gibi, sevene lafım yok, ama bana pek gelmedi.
A Plague Tale'a bakabilirsiniz o zaman gerçekten güzel oyundur.

A Plague Tale'a bakabilirsiniz o zaman gerçekten güzel oyundur.

Listemde hocam oynayacağım, ama oyun benim PS hesabımda da var, değiştirdiğim takdirde yine oynayabilirim. Ben oyun bitince bir süre etkisinde kalma hissini seviyorum. Çünkü uzun süren bir film izlemişim hissiyatı veriyor.

Geri
Yukarı