En iyi görüntü hangi kablo ile alınır?

Farukarslann

Centipat
Merhaba,

Birçok yerden baktım ama hangisi daha kaliteli? Hangisi daha hızlı görüntü aktarımı yapar? Herkes farklı bir fikir vermişti. Desteğinizi bekliyorum.

Monitör;

Ekran kartı çıkışları;
1 X DVI
1 X HDMI
1 X DisplayPort

Donanım özelliklerim;
1 X Corsair 8 GB DDR4 2400MHz CL16 Kırmızı Vengeance Single Kit RAM
1 X Seagate 3.5" 1TB Barracuda SATA 3.0 7200RPM 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
1 X AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci
1 X Power Boost Elegance Serisi VK-G1007R USB 3.0 Temperli Cam Panel Gaming Kasa (PSU Yok)
1 X ASUS Prime A320M-R AMD A320 Soket AM4 DDR4 2933HZ (OC) VGA HDMI Anakart
1 X ASUS Radeon RX560 O4G Evo 4 GB GDDR5 128Bit DX12 AMD Ekran Kartı
1 X Cooler Master MWE 400W 80 Plus 120MM Fanlı PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle 144 Hz ve FreeSync için en sorunsuz bağlantı DisplayPort ile oluyor diyebiliriz, onu tercih edin. Örneğin 75 Hz 1080P'de DP ve HDMI ile görüntü alıyoruz diyelim. DP veya HDMI diğerinden daha iyi görüntü kalite sunuyor diye bir şey yok. İkisi de aynı.

Gecen Best Buy'da gordugum 350$ ' lik "cikolata" lakapli siyahi kabloyla alinir. Tam tamina 5 metre.

20190516_173505.jpg

Söylediğin fiyat bilgisayarımın yarısını alıyor zaten :) Önerin için teşekkürler ama bir kablo için ödeyebileceğimi sanmam :)

Bence yine de 350$ lik bu cikolatayi yabana atma. 5 metre olmasi ve harika iletkenlik saglamasiyla benzersiz bir urun. 50$ daha vererek ucundaki plastik kaplamayi da alabilirsin. Seyahatlerde falan tasima kolayligi saglasin diye dusunulmus.

Son düzenleme:
Bence yine de 350$ lik bu cikolatayi yabana atma. 5 metre olmasi ve harika iletkenlik saglamasiyla benzersiz bir urun. 50$ daha vererek ucundaki plastik kaplamayi da alabilirsin. Seyahatlerde falan tasima kolayligi saglasin diye dusunulmus.
Hocam öyle bir yazmışsınız ki, aldınız, pişman oldunuz ama iade etmediniz kendinizi avutuyorsunuz gibi hissettim :)
350 dolarcık ve kablo. %100 zamcık alsa herkes yine olmaz...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı