En iyi grafikli oyun hangisi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki ise sevmediğim, iade ettiğim bir oyun. Ama grafikleri iyi, hakkını vermek gerek. Yine de optimizasyon yapamamışlar. 1050 Ti ile düşük ayarlarda zor oynuyorum. O yüzden iade ettim.

Not: Sonradan fark ettim. İstenen en düşük ekran kartı GTX 670'miş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Eğer ki FPS oyunu arıyorsanız Titanfall 2'yi öneririm.
Titanfall 2 nin hikayesi çok iyi diye duymuştum. Pazarlama hatası olduğu için oyun pek patlama yapmamış ama çok kaliteliymiş. (Enis Cherryson abimiz sağolsun)
Bu konuyu açıktan sonra RDR 2'yi 40 fps ultrada oynamaya karar verdim. Tabi ekstra ayarlar kilitliyken. Onları açınca 25 fps'ye düşüyor

Son düzenleme:
Şu ana kadar oynadığınız veya gördüğünüz en iyi grafikli oyun hangisiydi? Sırf merakımdan bu konuyu açıyorum. Ben Red Dead Redemption 2 ile Cyberpunk 2077 arasında gidip geliyorum. Red Dead repemption 2 bir tık önde gibi geliyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

RDR2 tabii ki de. Keşke sistemim yetse de oynasam.

RDR 2 derim ve susarım. Ama Türklerin yaptığı oyun olarak Mount & Blade 2 Bannerlord'u da tebrik etmek lazım. Tek gururumuz sonuç olarak.

Geri
Yukarı