En iyi GTA oyunu hangisi?

GTA 4 mü ? yoksa kalan gta oyunları mı ?

• Oy verenlerin toplamı
    179
GTA SA'ya verenleri anlamıyorum.
2005 veya 2006 gibi evinize GTA diye oyun giriyor. Açık dünya, kısmen karakter gelişimine izin veriyor, mekanikleri daha önce gördüğünüz oyunlar gibi değil ve haritasında dolanmak bile keyifli geliyor.

DOOM ve Star Wars Battlefront 2'den sonra acayip keyifli geliyordu. Bundan ötürü aynı tadı başka GTA oyunundan alamadım.

Belki en iyi hikayeye sahip değil ama bazı şeylerin üstün gelmesi kaçılmaz oluyor. İster anı isterseniz o zamanlar çocuk olduğumdan büyülenmiş olduğumu söyleyebilirsiniz. Yaşanmışlık değişmiyor...

GTA 4 efsane bir oyundur o hikayesi Nikon'un karakter yapısı.
GTA serisi hikaye ve karakter yapısı ile mi öne çıkıyor yani :D? Hikayesini okudum, sıradan bir hikaye. Abartılacak bir şeyi yok. Gerçekçi olsun olmasın, GTA serisinde gerçekçilik mi arıyorsunuz? Jet kaçırıyoruz, araba ile 8 kere duvara çarpıyoruz bir şey olmuyor, ama hikaye konusunda gerçekçilik arıyorsunuz.

Niko'nun karakter yapısının nasıl olduğunu çok bilmiyorum. Biraz atarlı giderli, Avrupalı bir tip var kendisinde. Bunun için mi 4. oyun efsane oluyor yani? Bilmediğim şeyler varsa anlatabilirsin.

GTA serisi hikaye ve karakter yapısı ile mi öne çıkıyor yani :D? Hikayesini okudum, sıradan bir hikaye. Abartılacak bir şeyi yok. Gerçekçi olsun olmasın, GTA serisinde gerçekçilik mi arıyorsunuz? Jet kaçırıyoruz, araba ile 8 kere duvara çarpıyoruz bir şey olmuyor, ama hikaye konusunda gerçekçilik arıyorsunuz.

Niko'nun karakter yapısının nasıl olduğunu çok bilmiyorum. Biraz atarlı giderli, Avrupa'lı bir tip var kendisinde. Bunun için mi 4. oyun efsane oluyor yani? Bilmediğim şeyler varsa anlatabilirsin.

Nikon'un en önemli özelliği amerikan rüyalarını garipsemesi ve daha çok bizim gibi olmasıdır ayrıca oyunu oynadıysan diyalogları okumak çok zevklidir ayrıca GTA 4'ün araba sürüşü acayip iyidir.

Niko'nun karakter yapısının nasıl olduğunu çok bilmiyorum. Biraz atarlı giderli, Avrupalı bir tip var kendisinde. Bunun için mi 4. oyun efsane oluyor yani? Bilmediğim şeyler varsa anlatabilirsin.
GTA IV en iyi olmasının sebepleri benim için şunlar: muhteşem fizikler, silah kullanmanın en zevkli oyun olması, Newyork atmosferi, eğlenceli görevler barındıran ek paketleri.

Grafiksel ve oynanılabilirlik açısından karşılaştırılma yapılmamalı aslında çünkü sene 2001 den 2004 e 2008 den 2013 e değişiyo bunca sürede teknoloji epey gelişti çoğu kişi gerçekçi ve ayrıntısı fazla olduğu için tabii ki V diycek ama ben hikaye oyuncunun kafasını bulandırmayan oyunun hikayesinin nasıl ilerlediğini anlatan ve dönemine göre en güzel grafik motoruna sahip olan IV derim

Yeni konular

Geri
Yukarı