En iyi GTA oyunu nedir?

Fizik dışında hepsine GTA 5 yazmışsın be kardeşim. Tabii kendi düşüncene saygı duyuyorum ama hiç diğer oyunları oynadın mı?

Bende dürüstçe cevap veriyorum, zamanında GTA San Andreas'te çok vakit geçirirdim bilgisayarım kötü olduğundan. Çok eğlenirdim. Diğer oyunları oynamadım liste o yüzden böyle.

Hepsi dönemine göre oldukça iyiydi. Gidip de 2013'te çıkmış olan GTA 5'i, 2003'te çıkmış olan GTA 3 ile kıyaslamaya kalkışmamalı bence kimse.

Ama hikayesel bakarsak en kötüsü GTA 5. Direkt hikaye yapmasalarmış da olurmuş, o derece kötü.
Doğru GTA 5'in hikayesinden bende diğer oyunlara göre pek keyif alamamıştım ve karakterleri de pek ilgi çekici değildi, birde fizikleri çıkarsak onun dışında güzel bir oyundu. GTA 3'te bu arada 2001'de çıktı, düzeltme yapmak istedim.

Grafik: GTA V
Hikaye: Vice City
Karakterler: Vice City
Açık Dünya: San Andreas
Görev: IV veya V
Müzik: Vice City
Fizikler: V
Fizik dışında katılıyorum.

Doğru GTA 5'in hikayesinden bende diğer oyunlara göre pek keyif alamamıştım ve karakterleri de pek ilgi çekici değildi, birde fizikleri çıkarsak onun dışında güzel bir oyundu. GTA 3'te bu arada 2001'de çıktı, düzeltme yapmak istedim.

Fizik dışında katılıyorum.
Doğru, yanlış yazmışım.

Grafik: GTA5.
Fizik: GTA4.
Hikaye: GTA4.
Karakterler: Net bir cevabım yok ama GTA 4, GTA 5 ve GTA SA'ın karakterleri güzel.
Açık Dünya: GTA 5.
Atmosfer: GTA 5.
Görevler: GTA 5.
Müzikler: GTA 4.
Karakterler açısından San Andreas diye bilirim ben. Çünkü hiç bir karakter o oyunda aklımızdan çıkmadı. Karakterler ve onların replikleri hikayeye farklı bir renk katıyordu. Kötü karakter bile bence serinin en iyisiydi

Gerçekten mi hocam :D ben halen daha rahat oynayamıyorum. Optimizasyonu öyle sıkıntılı bir oyun.
Evet optimizasyon baya bir kötü. Ama ayarları düşüğe çektiğimde 50 fps görüyorum yaklaşık.

Yükseltme yaptınız o zaman benimki 2014 çıkışlı GTA SA bile kasıyor😕
Yükseltme yapıldı mı bilmiyorum ben küçüktüm kasa ilk alındığında. :D Benden 2 yaş küçük sistem.

Grafik, GTA 5.
Fizik, GTA:SA. Duvara ziplayinca tutunamama gibi ana fizik bile GTA 5'de yok.
Hikaye, GTA:SA.
Karakterler, GTA:SA. Bu kadar fazla turde karakterlerin oldugu ve hepsinin oyuna renk verdigi baska bir oyun yok.
Açık Dünya, GTA:SA. 3 tane bitmek bilmeyen devasa ve atmosferi birbirinden farkli sehir var. Sehirin bir yerindeyken ben buradayim diyebiliyorsunuz, GTA 5 de bu ozellik vasat maalesef her yer birbiri ile ayni kaliyor.
Atmosfer, GTA 5 daha guzel grafikler dolayisi ile.
Görevler, GTA 5 gorevleri daha zevkli.
Müzikler. GTA Vice City muzikleri kadar guzel muzikleri olan oyun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Genel olarak GTA Vice City diyorsun ama en önemlisi atmosfer olarak Vice City deseydin tamamen katılırdım.
Hocam ben vc yazmamış mıyım zaten :D

Normalde vc yazmıştım. Düzeltiyorum hemen. Vc benim için özeldir.

Müzikler. GTA Vice City muzikleri kadar guzel muzikleri olan oyun yok.

O micheal jacksondan billie jean ve self Control efsanedir en önemlisi olarak. Ama çoğu telif süresi bittiği için gitti Steam sürümünden.

Hocam ben vc yazmamış mıyım zaten :D

Normalde vc yazmıştım. Düzeltiyorum hemen. Vc benim için özeldir.

O micheal jacksondan billie jean ve self Control efsanedir en önemlisi olarak. Ama çoğu telif süresi bittiği için gitti Steam sürümünden.
Aynen Vice City Billie Jean ve Self Control benim için özeldir ve San Andreas'ta İce Cube, Snoop Dogg, 2Pac ve diğer popüler Rapçilerin rapleride güzeldi.

Hocam şimdi bence

Grafik - GTA 5
Fizik - GTA 4
Hikaye - GTA 4 ve San Andreas
Karakterler - GTA 4 ve San Andreas ( GTA 5'in de karakter anlatımı güzel ama 3 karakter biraz olayı yavaşlatıyor bana tek karakter daha sağlam ve güzel düşüncesi veriyor.)
Açık Dünya - GTA San Andreas ( Yapılacak çok şey var.)
Atmosfer - GTA 5 ve Vice City
Görevler - GTA 5 ve GTA 4 ( bence)
Müzikler - GTA San Andreas ve 4.
Sanırım hepsine katılıyorum👍

Bu arada bende kendi fikirlerimi yazayım.
Grafik: GTA 5
Fizik: GTA 4
Hikaye: GTA 4
Karakterler: San Andreas
Açık dünya: San Andreas
Atmosfer: Vice City
Görevler: San Andreas
Müzikler: Vice City

Son düzenleme:

Geri
Yukarı