En iyi GTA oyunu sizce hangisi?

Yani çıktığı döneme göre değerlendirmeyeceksiniz veya o anki hislerinize göre değerlendirmeyeceksiniz. GTA 4'ü gene bir nebze anlarım da GTA SA diyenler şimdi önce GTA 5 oynasa sonra GTA SA oynasa oyunu bitiremez bile katlanamaz.

Kanka hangi kafadasın oyun 2004'te çıkmış 2022 yılında oynanmaz tabii.

Hayır uçamazsın şehirin içinden 30 km hızla gelen araç çarpınca uzaya fırlıyorum.
30km olduğunu nereden biliyorsunuz? Oyunda hız göstergesi yok + araçlar olduğundan daha yavaş gidiyormuş gibi görünüyor.

Karşı şeritten gelene çarptığınızda da aşağı yukarı iki aracın hızları toplamı kadar etki yapar Niko'ya.

30km olduğunu nereden biliyorsunuz? Oyunda hız göstergesi yok + araçlar olduğundan daha yavaş gidiyormuş gibi görünüyor.

Karşı şeritten gelene çarptığınızda da aşağı yukarı iki aracın hızları toplamı kadar etki yapar Niko'ya.

Yavaş görünüyor derken? Hızlı olan bir araç yavaş görünüyorsa o oyun kötüdür.

Şuna GTA 5 demeyenlerin ya oyunlarla uzaktan yakından alakası yoktur ya da nostaljik hislerinin kurbanıdır. Arkadaşlar yapmayın ya :D
Katılmıyorum. Daha 2023'te yazıyorum. Bir sürü hikaye tabanlı oyun bitirmiş biri olarak her bir serinin son çıkan oyunu en iyisi olacak değil. Bunu Mafia, AC, Far Cry, Call of Duty vb. gibi serileride göre biliriz. GTA serisinde de San Andreas ise sadece nostalji için değil, hikayesi kaliteli olduğu için oynanıyor hala. Karakterleri özellikle hikayeye farklı bir renk katıyor. Hikayeyi geçtim oyunun haritası, görevleri ve çeşitliliği hala günümüzde çıkan bazı açık dünya oyunlarından daha iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı