En iyi internet sağlayıcıları hangileridir?

tanerkmez

Picopat
Daha fazla  
Hız olarak değil de performans olarak bağlantı kopması gecikme vs. Gibi durumlar da en iyi internet sağlayıcısı hangileridir? Eve internet bağlatacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıldır dağ denebilecek bir konumda 100mbps hızında TurkNet kullanıyorum. 1 defa bile kopma yaşamadım. Turk Telekom altyapısı kullanılıyor. Ping konusuna gelecek olursam Riot serverlarında 12-18 civarı, Valve serverlarında 40-70 civarında, oyundan oyuna değişiyor.

Türk Telekom tavsiyem. Uygun bir paket bulursanız uzun süre devam edersiniz.
Ücret konusunda araştırma yaptım türktelekom daha pahalı geldi bana

1 yıldır dağ denebilecek bir konumda 100mbps hızında TurkNet kullanıyorum. 1 defa bile kopma yaşamadım. Turk Telekom altyapısı kullanılıyor. Ping konusuna gelecek olursam Riot serverlarında 12-18 civarı, Valve serverlarında 40-70 civarında, oyundan oyuna değişiyor.
Cevabınız için teşekkür ederim yüksek ihtimalle türknet bağlatacağım gibi

Superonline ile çok memnunum. 35Mbit kullanıyorum 5 yıldır kullanıyorum ping vs sıkıntım hiç olmadı. 2 kez genel sorun oldu oda 1 saatte düzeltiyorlar 1 kez de modem tuşu bozuldu onu da değiştirdiler. Servisi, müşteri hizmetleri hepsi çok iyi. Tavsiye ederim.

Biraz da şans işi, bizde birkaç kere kopmuştu. Hem gün ortasında hem de gece olmak üzere.
Evet hocam doğru

Superonline ile çok memnunum. 35Mbit kullanıyorum 5 yıldır kullanıyorum ping vs sıkıntım hiç olmadı. 2 kez genel sorun oldu oda 1 saatte düzeltiyorlar 1 kez de modem tuşu bozuldu onu da değiştirdiler. Servisi, müşteri hizmetleri hepsi çok iyi. Tavsiye ederim.
Hocam ne kadar ödüyorsunuz

Şans işi ama yorumlara bakacaksak Netspeed ve Turknet en iyi gözüküyor. Ama şansına istediğin paketin yarısını zar zor veren bir hizmetle de karşılaşabilirsin.

İyi sağlayıcı yok aslında altyapı ne kadar iyiyse stabilse o kadar iyi bir deneyim oluyor geriye kalanda fiyat, taahhüt ve hizmetler vb. Türk Telekom pahalı ve taahhütlü ama desteği iyi ve hızlı sağlıyor. Diğer firmalardan tecrübem olmadı ama iyi bir altyapınız varsa sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı