En iyi internet sağlayıcısı hangisi?

Yaklaşık 2 aydır Millenicom fiber hızda ve uygun fiyata kullanıyorum. Paketim 35 MB ve tahütsüz hiçbir kesinti ve sorun yaşamadım. Hatta şunu söylemek istiyorum paket hızım 35 Mbps olmasına Rağmen 39 Mbps hız, indirme hızım ise 5.90 alıyorum. Çoğu firma 1 mb yukarıda bir hız vermiyor hepimiz biliyoruz. Türk Telekom'da 24 MB çok para ödüyordum ve zorla 24 ay taahhüt istediler çok rahatsız ettiler. Millenicom'lu olmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Birçok insanın aksine ben her aradığımda ulaştım ve wp destek hattı her sorunumda yardımcı oldu.

1 AY ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız abone olma sürecinde müşteri temsilcisine veya wp destek hattına arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istiyorum derseniz ve sizinle paylaşacağım kodu kullanırsanız ücretsiz 1 ay internet kullanımı sağlayabileceksiniz. Bu koddan bir kişi değil birçok kişi faydalanabiliyor. Umarım açıklamam fayda sağlamıştır ve 1 ay ücretsiz internet kullanım imkanı size sunabilmişimdir. Ben de farklı bir kullanıcının kodunu paylaşması sayesinde bu fırsattan faydalanıyorum :), Sorusu olanların sorusunu yanıtlayabilirim.

7FF205D8

Geri
Yukarı