En iyi internet sağlayıcısı hangisi?

EmreDuyarr

Hectopat
D-Smart kullanıyordum artık internetin kesilip durmasından indirme hızı düşüklüğünden canım sıkıldı değiştirmek istiyorum. Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz ve hangi internet sağlayıcısını neden önerirsiniz anlatırsanız sevinirim. Bu arada ms benim için çok önemli çok oyun oynuyorum buna göre söylerseniz mutlu olurum.

Vodafone-Türk Telekom-TürkNet kullandım. En iyisi TürkNet bana göre. Oyunlarda, özellikle Zula gibi yerli oyunlarda ping çoğu zaman ya 1 ya da 1 civarında dolaşıyor bende. Hız-fiyat uyumu da diğer bilindik sağlayıcılara uygun geliyor. Taahhüt de yok. Kısaca oyum TürkNet.

Hocam öyle bir şey yok. 56k günlerinden 20 yıldır Superonline kullanıyorum. Sıfır sorun. Son derece memnunum. Başka bir arkadaş Superonline kullanıyordur rezil bir internet servis sağlayıcısıdır der der. En güzeli şunu sorgulamak herhalde. Bölgenizde kim ne kullanıyor, ne kadar memnun, ne kadar para veriyor?

Hocam MS olayı internet sağlayıcınla değil de oynadığın oyunun server'larına olan uzaklık-yakınlığınla alakalı bir olay.

Hocam öyle bir şey yok. 56K günlerinden 20 yıldır Superonline kullanıyorum. Sıfır sorun. Son derece memnunum. Başka bir arkadaş Superonline kullanıyordur rezil bir internet servis sağlayıcısıdır der der. En güzeli şunu sorgulamak herhalde. Bölgenizde kim ne kullanıyor, ne kadar memnun, ne kadar para veriyor?

Bu daha doğru bir cevap oldu. Altyapı durumu değiştirebilir.

Bu arada TürkNet bağlanana kadar müşteri temsilcilerine ulaşıyorsunuz fakat bağlandıktan sonra canlı birisiyle müşteri hizmetlerinden arayıp görüşmek neredeyse imkansız. Bunun yerine sitesinden Online işlemler kısmı var. Oradan mesajla soruyorsunuz. İlk başta ben ne zaman görüp de cevap verecekler bu ne biçim sistem demiştim ama öyle değilmiş. Kısa süre içerisinde size telefonla dönüş yapıyorlar. Ne reklam yaptım he TürkNet biz bu anlaşsak mı sizle reklam için 😅.

Türk Telekom. Sunuculara uzak olmama rağmen ping değerlerim genelde iyi sayılabilecek düzeyde ve değerlerde çok oynama olmuyor. Uygun fiyatlı paket bulunursa tavsiye ederim.

@SamJam çok iyi özetlemiş. Bağlantınızın kalitesi bulunduğunuz bölgeye ve altyapınıza göre alacağınız hizmetin kalitesi değişecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı