En iyi internet sağlayıcısı hangisi?

Türkiye'deki tüm İSS'ler kötü. Ama kötünün iyisi derseniz Türknet, Netspeed, Millenicom ve Türk Telekom. Ancak TT çok pahalı olduğu için tavsiye etmiyorum.

Süperonline Fiber 24 MPBS 200GB AKN 69,90 TL'ye kullanıyorum.tam kapasite sorunsuz kullanıyorum..Alt katta amcamlar var orda da aynı şekilde öncesinde "turbo indir" almıştım 24 saatliğine 100 mbps indirme (anlık 12,5 MB) hızı sunuyordu.Yaklaşık 8-10 saat aralığında 500GB HDD yi doldurmuş (geceden bırakmıştım Sabaha disk dolu hatası vermiş) Bu süreçte diğer kullanıcılarda indirme yapıyordu.
imkan varsa Süperonline Fiber den şaşmayın..
Arıza yaşadım bayram arefesinden 2 gün önce aradım arefeden 1 gün önce gelip yapıp gittiler...dedikleri saatte geldiler.

+performans 10
+Hizmet 9
+Fİyat 8

Bulunduğun bölgeye en iyi hizmeti kim sağlıyorsa o. :neo:
Tüm İnternet sağlayıcılarının İyi ve Kötü olduğu şeyleri mevcut.
Peki müşteri hizmetleriyle mi öğrenebiliriz bunu yoksa internetten bakmak ile de bulabilir miyiz :D
Süperonline Fiber 24 MPBS 200GB AKN 69,90 TL'ye kullanıyorum.tam kapasite sorunsuz kullanıyorum..Alt katta amcamlar var orda da aynı şekilde öncesinde "turbo indir" almıştım 24 saatliğine 100 mbps indirme (anlık 12,5 MB) hızı sunuyordu.Yaklaşık 8-10 saat aralığında 500GB HDD yi doldurmuş (geceden bırakmıştım Sabaha disk dolu hatası vermiş) Bu süreçte diğer kullanıcılarda indirme yapıyordu.
imkan varsa Süperonline Fiber den şaşmayın..
Arıza yaşadım bayram arefesinden 2 gün önce aradım arefeden 1 gün önce gelip yapıp gittiler...dedikleri saatte geldiler.

+performans 10
+Hizmet 9
+Fİyat 8
bence o fiyata çok güzel paket almışsınız ben 24 mpbs 75 Gb AKN kullanıyorum 1 ay kaldı ve fiyatı 67,5 TL :D
-bu dediğiniz paket şuan yürürlükte mi aynı fiyatla değildir de bir umut :D

Ben Türk Telekom kullanıyorum 34 Mpbs 200 gb AKN 69 tl ödüyorum. Artık AKK ile sorunumuz bitecek diye biliyorum şöyle bir yazı okudum Habertürk sitesinde;

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, geçtiğimiz yıl yapmış olduğu açıklamada internet kullanıcılarını yakından ilgilendiren 'Adil Kullanım Kotası'nın son bulacağı tarih ile ilgili de konuşmuştu
Bakan Arslan, "Adil Kullanım Kotası noktası ile ilgili, Mayıs ayından itibaren kademeli bir geçiş olacak ve 2018 sonu itibariyle tamamen kaldırılacak. Özellikle gece kullanılan internette kotadan düşülmeyecek" dedi.

2 yıldır SOL kullanıyorum çok büyük bir sıkıntıyla hiç karşılaşmadım.
Zaten aradığında da çok güzel yardımcı oluyorlar.

Peki müşteri hizmetleriyle mi öğrenebiliriz bunu yoksa internetten bakmak ile de bulabilir miyiz :D

bence o fiyata çok güzel paket almışsınız ben 24 mpbs 75 Gb AKN kullanıyorum 1 ay kaldı ve fiyatı 67,5 TL :D
-bu dediğiniz paket şuan yürürlükte mi aynı fiyatla değildir de bir umut :D
İlk 3 ay ücretsiz paket var sakın onu alma..toplamda 27 aylık bir tahattüt veriyorsun..
-kullandığım paketin link.
Işık Hızında 2 Kat Fiber İnternet Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

-Burdan evinin adresini bulabilirsen fiber vardır..
Fiber İnternet - Evimde Fiber Var Mı? - TURKCELL SUPERONLINE

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı