En İyi İnternet Sağlayıcısı Hangisi?

KabloNet veya Türknet. Turknet kullanmis biri olarak size sunu soyleyeyim. Turknet’in saglamis olduğu interneti kullanmaya basladiktan 6 ay sonraya kadar musteri hizmetleri cok yardimci oluyorlar. Ama sonra size asla ama asla yardimci olmuyorlar. Kendi basinizin caresine bakiyorsunuz.

Doğru altyapısı varsa Türknet en iyisi şu zamanda ben yıllardır Türknet kullanıyorum 50 Mbps sınırsız paketim var ve 50 Mbps hızı da tam olarak alabiliyorum 75 lira ödüyorum taahhüt de yok bu fiyata böyle bir paket hiç bir internet sağlayıcı da yok kısacası ben çok memnunum yani ara sıra ufak bir sıkıntı elbette oluyor o sıkıntı da hepsinde zaman zaman oluyor zaten o sıkıntı dediğim de 2 ayda bir bazen de 3, 4 ayda bir

Genel manada Türksat her açıdan kesinlikle. Yoruma dayalı bir soru ancak şeffaf bir karşılaştırma yapınca Türksat her açıdan önde. Mevcuttaki internetim türkiyenin %92 sinden daha hızlı (Speedtest'e göre). Müşteri memnuniyeti ve online işlemler gibi artıları söylememe gerek yok zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı