En iyi internet sağlayıcısı hangisidir?

Türkiye'de bu iş sadece altyapı ile alakalı. Arkadaşım Sancaktepe'de oturuyor ben Ümraniye'de. İkimiz de Superonline kullanıyoruz ve ben olağanüstü şekilde memnunum ama arkadaşım benimle aynı pakete sahip olmasına rağmen internetten kurtulmaya çalışıyor, sürekli kesintiler ve hız düşüklüğü oluyor. Etrafınızdaki insanlara sormanız daha doğru olacaktır bence.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve çok bozuk bir stabilite ile hız alıyorum mesela 50'ye çıkıyor download sonra bir anda 1'e düşüp yeniden 20'ye falan geliyor yani çok dengesiz bu da paket kaybı ve pinge yol açıyor.

Sizden istediğim en iyi internet sağlayıcısı hangisi, modemimiz gayet iyi bir modem ve evde 3 kişi var sadece buna rağmen böyle durum TurkNet almayı düşünüyorum fakat çok kesiliyor diyenler oluyor arada kaldım siz ne önerirsiniz altyapımız 100 MB destekliyor gayet iyi yani altyapı.

Eski Turknet kullanıcısıyım Hergün garanti bir kere internet kesiliyordu özellikle gece saatlerinde. Türksat'a geçtim. 100mb - 5mb paketini kullanıyorum. Sadece saat 19:00 - 00:00 arası 25mb - 5mb hıza düşüyor. Çok büyük bir sıkıntı değil ama isterseniz hızı düşmeyen paketide daha fazla ücret ödeyerek alabilirsiniz. Bendeki paketin fiyatı 120₺. Tamamen memnunum.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve çok bozuk bir stabilite ile hız alıyorum mesela 50'ye çıkıyor download sonra bir anda 1'e düşüp yeniden 20'ye falan geliyor yani çok dengesiz bu da paket kaybı ve pinge yol açıyor.

Sizden istediğim en iyi internet sağlayıcısı hangisi, modemimiz gayet iyi bir modem ve evde 3 kişi var sadece buna rağmen böyle durum TurkNet almayı düşünüyorum fakat çok kesiliyor diyenler oluyor arada kaldım siz ne önerirsiniz altyapımız 100 MB destekliyor gayet iyi yani altyapı.

Kardeşim merhabalar iyi akşamlar. Türk Telekom maalesef biraz fazla sorunlu. Ben de yakın zamanda kaçtım TurkNet abonesi oldum. 3 aydır kullanıyorum bir kez olsun kopma yaşamadım, ping vs artmadı hiç. Zaten 100 destekliyor demişsin daha ne olsun benim altyapım keşke 100 olsa 80 şu an benimki. Ama gerçekten hiçbir sorun yaşamadım. Zaten olur da herhangi bir sorun yaşarsan kaç gün olduğunu unuttum para ödemeden ücretsiz ayrılabiliyorsun ilk ay içinde. Ama yaşamayacağını düşünüyorum. TurkNet düşünürsen eğer benimle iletişime geçer misin davet kodumu seninle paylaşayım 1 ay birlikte ücretsiz kullanırız birbirimize yardımcı olmuş oluruz. Aşağıya hız testi sonucumu bırakıyorum. Yaklaşık 20 metre uzunluğunda bir kablo ile aldığım sonuç.

1627578660200.png

Kardeşim merhabalar iyi akşamlar. Türk Telekom maalesef biraz fazla sorunlu. Ben de yakın zamanda kaçtım TurkNet abonesi oldum. 3 aydır kullanıyorum bir kez olsun kopma yaşamadım, ping vs artmadı hiç. Zaten 100 destekliyor demişsin daha ne olsun benim altyapım keşke 100 olsa 80 şu an benimki. Ama gerçekten hiçbir sorun yaşamadım. Zaten olur da herhangi bir sorun yaşarsan kaç gün olduğunu unuttum para ödemeden ücretsiz ayrılabiliyorsun ilk ay içinde. Ama yaşamayacağını düşünüyorum. TurkNet düşünürsen eğer benimle iletişime geçer misin davet kodumu seninle paylaşayım 1 ay birlikte ücretsiz kullanırız birbirimize yardımcı olmuş oluruz. Aşağıya hız testi sonucumu bırakıyorum. Yaklaşık 20 metre uzunluğunda bir kablo ile aldığım sonuç.

Eki Görüntüle 1122104

Bende çok geçmek istiyorum ama babamlar nedense Türk Telekom'la aynı şey diyorlar sence nasıl anlatabilirim asla inanmıyorlar.

Bende çok geçmek istiyorum ama babamlar nedense Türk Telekom'la aynı şey diyorlar sence nasıl anlatabilirim asla inanmıyorlar.
Babana söyle isterse telefonda görüşebiliriz aynı değil aşırı aşırı fark etti şu an benim internetim. Her şeyi detaylı anlatabilirim. Birbiriyle uzaktan yakından alakası yok.
İstersen seninle de görüşebiliriz kardeşim.
Ah o babalar🤣 Benimki de aynısını yaptı bana ama ben başvurdum şimdi çatır çatır kullanıyor.
Görüşmek istersen yaz bana burdan kardeş istediğin zaman. Sorun olmaz hallederim emin ol.

Son düzenleme:
Babana söyle isterse telefonda görüşebiliriz aynı değil aşırı aşırı fark etti şu an benim internetim. Her şeyi detaylı anlatabilirim. Birbiriyle uzaktan yakından alakası yok.

İstersen seninle de görüşebiliriz kardeşim.
Ah o babalar🤣 benimki de aynısını yaptı bana ama ben başvurdum şimdi çatır çatır kullanıyor.

Hem daha az ödicez neden istemiyorlar çıldırıyıom şu an 50 MB almak için 150TL ödüyoruz biz o kadar vahim durumdayız ve sadece benim halletmem lazım öyle olcağını sanmıyorum en fazla artık para biriktirip ben takacağım eve zorla.

Hem daha az ödicez neden istemiyorlar çıldırıyıom şu an 50 MB almak için 150TL ödüyoruz biz o kadar vahim durumdayız ve sadece benim halletmem lazım öyle olcağını sanmıyorum en fazla artık para biriktirip ben takacağım eve zorla.
Ya kardeşim bak ciddiyim görüşelim şaka yapmıyorum sakin ol çıldırma dur. Sakin sakin halledelim diyorum olmaz mı?
Ya kardeşim bak ciddiyim görüşelim şaka yapmıyorum sakin ol çıldırma dur. Sakin sakin halledelim diyorum olmaz mı?
Rahat ol güven kardeşine.

Biz Kablonet kullanıyoruz aylık 90 TL TV yayını da var adı 100 güldüren. Akıllı tarife diye bir tarife var 100Mbit'lik 19.00'dan sonra 25 Mbit'e düşüyor 24.00'dan sonra 100Mbit'e çıkıyor tekrar. Fiber altyapısı olan yere 100Mbit verebiliyorlar bizim altyapı 75 Mbit desteklediği halde 99Mbit alıyorum. Ama şu an 2 yıllık taahhütle 110TL olmuş.

Kablonet her yerde yok işte öyle bir durum var.
Sen gel beni dinle kolay iş yani o türk telekomla aynı şey lafını çürütücem ben sen merak etme aynısını herkes bana dedi zaten olay o şekilde değil.
Sen babana söyle ne bileyim bi abimin arkadaşıymış şunun bişeyiymiş de görüştür bizi ben anlatıcam babana.

Hocam gerçekten öyle, en basitinden her şey bu videoda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı