En iyi İnternet tarayıcı hangisi? (2020)

Tarayici konusunda Chrome'dan başka kullanmadim bilgisayarda çunku Chrome'dan memnun kaldim. RAM yemesi çok da onemli değil benim için oyun oynarken arkada Discord dişinda uygulama açmam genelde. Hizli olsun yeter.

Aslında bu konu rölativist bir kapsama girer. Herkesin farklı istekleri doğrusunda en iyisini hiçbir zaman seçemeyiz.

Örneğin A kişisi ofis yazılımları ile uyumu olması için Microsoft Edge tarayıcısnı kullanır. X kişisi daha çok gizliliğine önem verir Mozilla Firefox kullanır. Y kişisi daha hızlı bir tarayıcı için Brave internet taraycısı kullanır. Z kişisi de kişisel zevkler ve temalar için Vivaldi internet tarayıcısı kullanır. Bunların arasından da kendi zevklerinize göre seçebileceğiniz gibi bunların dışında da tarayıcılar kullanabilirsiniz.

Microsoft Edge Bugüne kadar kulandığım en hızlı ve iyi tarayıcı önceden Ram'im 1.5 gb' dı ondada hızlıydı şimdi 16 gb hala hızlı. hem istediğin siteyi uygulama olarak indirebiliyorsun yani muhteşem :) :)

Edge Chromium kullandım, inanılmaz yavaş hala. Chrome'a geri dönmüştüm fakat çok fazla bug olduğu için Firefox'a geçtim. En iyisi şu an Firefox kullandıklarımdan.
Chrome'da videoları tam ekrana alırken 5 saniye takılıyordu, Firefox'ta şak diye geçiyor tam ekrana.

Geri
Yukarı