En İyi İnternet Tarayıcı Hangisi?

En İyi Tarayıcı

• Opera

Oy: 117 38,2%
  • Firefox

Oy: 45 14,7%
  • Chrome

Oy: 63 20,6%
  • Microsoft Edge

Oy: 74 24,2%
  • Brave

Oy: 36 11,8%
  • Vivaldi

Oy: 14 4,6%

• Oy verenlerin toplamı
    306
Google chrome de çok kasıyor ben edgeyi açtığımda ordan youtubeye girdiğimde edgede hiç kasmıyor hani videoyu büyütürken filan kasar ya googlede oluyor ama edgede olmuyor edge daha iyi

Opera GX aslında çok güzel ama mesela bir siteye (ya da oyuna) hesabınızı girdiğinizde genellikle hatırlamıyor. O yüzden ben 2 tarayıcı kullanıyorum: Opera ve Edge. Edge bu konuda çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Microsoft Edge, çünkü kullanımı çok kolay ayrıca güvenlik düzeyini yükseltince ortaya güzel bir deneyim çıkıyor. Oyumu Opera'ya vermedim çünkü daha önce bilgisayarımda bazı problemler çıktı ve de kullanımına alışmak biraz zaman istiyor ama kullandıkça ve deneyim sahibi oldukça Opera en iyi seçimlerden biri olacaktır. Eğer tarayıcı olarak ilk defa Chrome kullandıysanız o zaman Edge denemek sizin için en iyisi olacaktır.

Bence Microsoft Edge, çünkü kullanımı çok kolay ayrıca güvenlik düzeyini yükseltince ortaya güzel bir deneyim çıkıyor. Oyumu Opera'ya vermedim çünkü daha önce bilgisayarımda bazı problemler çıktı ve de kullanımına alışmak biraz zaman istiyor ama kullandıkça ve deneyim sahibi oldukça Opera en iyi seçimlerden biri olacaktır. Eğer tarayıcı olarak ilk defa Chrome kullandıysanız o zaman Edge denemek sizin için en iyisi olacaktır.
Bir süreye kadar opera kullanıyordum. Araştırma yaptım ve güvenlik açıklarını farkettim (kendim farkettim bulması o kadar basit). Üstüne Spyware'yi duyunca direkt sildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Opera güvenilir demedim Opera bence en iyi demeye çalıştım.

Opera Gx kullanıyorum çünkü özel fare kombinasyonlarını kullanmak çok işe yarıyor ve de her türlü özelliğini ayarlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı