En iyi JDM arabası hangisi ?

@AllyFeedon gerçekten harika bir araç. R35'in yanında gördüğümde büyük şok yaşamıştım yalnız. Yanında çok çelimsiz kalıyor. R35 fazla doping almış. :D

Hocam R35 çok başka bir araç ya yani Skyline serisinin devamı değil sadece R35 o.

@AllyFeedon Gerçekten harika bir araç. R35'in yanında gördüğümde büyük şok yaşamıştım yalnız. Yanında çok çelimsiz kalıyor. R35 fazla doping almış. :D
Dört tekerlekten çekiş, dört tekerleğin dönmesi, her şeyin görülebildiği dashboard, ayarlanabilir kanat ve dahası(R34 için.).

R34 demeyen ya arabadan anlamıyordur, ya da daha çocuktur, sağda solda gördüğü Supra videolarının etkisi altındadır.

Supra'nın motoru ne kadar iyi olursa olsun, R34'ün gerek alt takımı, gerek üst takımı, kısaca mekanik neyi varsa zamanının ötesinde bir teknolojiye sahip.

Her ne kadar öyle olursa olsun zevkler tartışılamaz. Adam R34'ün ne kadar iyi olduğunu bilse de supra veya RX7 veya herhangi birini sevebilir.

@AllyFeedon gerçekten harika bir araç. R35'in yanında gördüğümde büyük şok yaşamıştım yalnız. Yanında çok çelimsiz kalıyor. R35 fazla doping almış. :D

GT-R serisinde yerinde saymak, geri gitmek yok zaten. Her seferinde yeni teknolojileri ile, daha iyi araçlar yapıyorlar. Şu an zirve nokta R35, R36 çıkınca göreceğiz.
Bu arada yeni çıkan sedan 400r, eski R33 400r'dan her türlü daha iyi. Fanboyları çatlasın 🙂

Konu "sevdiğiniz JDM arabası" değil, "en iyi JDM arabası".

İyi derken "iyi" kelimesi sadece motor gücü, sürüş hissiyatı veya sahip olduğu teknolojiler değil. Görünüş, ses ve modifikasyon çeşitliliğe de buna dahildir. Yani "iyi" diye genelleme yaptığımız zaman kişisel zevkler de işin içine girebilir. Kimine göre R34'ün görünüşü daha iyidir kimine göre RX7'nin. Kimine göre R34'ün sesi güzeldir kimine göre supranın. Kimine göre R34'ün modifikasyon türleri daha iyidir kimine göre R35'in. Kimine R34 ile yanlamak zevklidir kimine göre S15 ile.

Nissan 350Zdir benim için.

Dosya Ekleri

• a0a988fff387a1450469cd009a55f1dd.jpg
    a0a988fff387a1450469cd009a55f1dd.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 23
Jdm arabalarını ben çok severim. Birçok yerde şakasını da yaparım hakkında konuşurum da. Sizin en sevdiğiniz jdm arabası hangisi?

Bilmeyenler için:

Eki Görüntüle 1180703

Birkaç örnek:

japonlarin-alameti-farikasi-nissan-skyline-r34-gtr-1.jpg

dede-torun-karsi-karsiya-yeni-toyota-supra-vs-efsanevi-supra-2.jpg

honda-s2000-1024x683.jpg

car-jdm-mitsubishi-lancer-evolution-ix-tuning-wallpaper-preview.jpg

b198c4362e8a019c5ba2582e13134115.jpg

İyi geceler.

Supra'nın birçok versiyonu jdm değil, S2000 jdm değil Evolution da jdm değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı