En iyi kablosuz oyuncu faresi hangisidir?

4 bin TL bütçe için en iyi oyuncu faresi hangisidir? Yakın zamanda Logitech Pro Superlight almayı düşündüm, fiyatı 3 bin TL. Forumda birkaç konuda superlight modelinin biraz eskidiğine yönelik postlar okudum, tam hakim değilim. Sizce ne alınmalı? Razer DeathAdder mi iyidir? Onun en son çıkan modeli v3'dü galiba.

wraithesports'un atlantis mini cevabı​

Merhaba, Lamzu Mini'nin stoklarımıza nisan ayında eklenmesi planlanmaktadır. Gümrük ve kargo süreci sebebiyle net bir tarih veremiyoruz.Bence bekleyebilirsin.

wraithesports'un atlantis mini cevabı​

Merhaba, Lamzu Mini'nin stoklarımıza nisan ayında eklenmesi planlanmaktadır. Gümrük ve kargo süreci sebebiyle net bir tarih veremiyoruz.
Wraith üzerin'den aldığın bir ürünü açarsanız, Geri iade edemezsiniz. İyice araştırıp almanız iyi olur.

DeathAdder V3 bende düşünüyorum ve aynı şekilde çok kararsızım fiyatından ötürü.

2500 TL idi kısa süre önce Teknosa'da. Ufak bir hatasından dolayı iade etmiştim fakat gerçekten güzel ürün. Fiyatı dediğiniz gibi yüksek o yüzden hazır geri ödeme kampanyası varken ASUS ROG Harpe Aim Lab Edition öneririm.

Hayırlı olsun. Takıldığın yerler olursa sorabilirsin. Bildiğim kadarıyla cevaplarım.
Çok teşekkürler, kurdum şuan ancak aklıma şu takıldı, içinden wireless için bir usb ve dongle çıktı ( biraz büyük ) nasıl kullanmam gerekiyor en verimli şekilde çalışması için ? Dongle usb ile pc ye bağlanıyor, wireless cihazı da dongleye takılıyor galiba, tam olarak nasıl olmalı ? şuan masaya kuramadım evde olmadığım için. kanepede deniyorum ancak tam düz zemin olmayınca bazen algılamıyor sensör. Eklere nette buldugum birkaç görseli ekledim bahsettigim dongleyi tarif edebilmek için. Beyaz farenin önünde durdugu şekilde tam önüne denk gelecek şekilde mi durmalı ? bu şekilde mi kullanılmalı ? yada sadece wireless usb yi notebooka mı baglamalıyım ?

Dosya Ekleri

• https___hybrismediaprod.blob.core.windows.net_sys-master-phoenix-images-container_h11_hd3_9422...png
    https___hybrismediaprod.blob.core.windows.net_sys-master-phoenix-images-container_h11_hd3_9422...png
    381,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20-1080.29d5e0e4.jpg
    20-1080.29d5e0e4.jpg
    207,6 KB · Görüntüleme: 23
Çok teşekkürler, kurdum şuan ancak aklıma şu takıldı, içinden wireless için bir usb ve dongle çıktı ( biraz büyük ) nasıl kullanmam gerekiyor en verimli şekilde çalışması için ? Dongle usb ile pc ye bağlanıyor, wireless cihazı da dongleye takılıyor galiba, tam olarak nasıl olmalı ? şuan masaya kuramadım evde olmadığım için. kanepede deniyorum ancak tam düz zemin olmayınca bazen algılamıyor sensör. Eklere nette buldugum birkaç görseli ekledim bahsettigim dongleyi tarif edebilmek için. Beyaz farenin önünde durdugu şekilde tam önüne denk gelecek şekilde mi durmalı ? bu şekilde mi kullanılmalı ? yada sadece wireless usb yi notebooka mı baglamalıyım ?
Bildiğim kadarıyla, İçinden çıkan usb'yi bilgisayara takıp çalıştırıyoruz. Koca razer yazılı şey ne işe yarıyor tam emin değilim. İçinde durmasına yarıyor olabilir. Şarj için uzun kablonun bir uzunu kasaya bir ucunu mouse için kullanıyoruz. Geriye kalan tek dongle bilgisayara bağlamak için diye düşünüyorum. Kanepe olduğu için temassızlık normaldir. Kusura bakmayın, Biraz anlayamadım. Zaten dediğim şeyleri biliyorsunuzdur. Tam emin olmak için yeni konu açıp sorabilirsiniz. Ek olarak koca razer yazılı şey, İçinden çıkan şeyleri şarj ediyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı