En iyi kameraya sahip fiyat performans telefonlar hangileri?

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonda aradığım tek şey kamera. Oyun moyun umurumda değil, kamerası belirli bir seviyenin üstünde olunca zaten sosyal medya performansı falan da yeterli seviyede oluyor. Kafamda net bi' fiyat yok. 8-9 civarına P40'lar olduğunu gördüm. S20 FE, S21 FE vs. bulunabiliyor 6 ve 10-11 bin TL civarlarına. Elimde Mi9 SE var, kamera olarak hangi telefona geçersem yapacağım masrafa değer? Niyeyse Huawei telefonlara karşı bi' sinerjim var, pişman ederler mi? Xiaomi kendinden soğutmayı başardı berbat arayüzü vs. sağ olsun.

P40 serisi, S20 FE, P30 serisi, S10 serisi, A52 serisi kamera olarak memnun eder.
P40, S20 FE yerine fazladan 1500 TL'ye değecek bi' artış sunar mı? Nova 9 nasıldır? S21'i 9900 TL'ye buldum, 20 FE veya P40'a göre kamera anlamında nasıldır? Fazladan 3100 TL'ye değer mi?

Kamerayı kenara atsak yazılım olarak nasıldır bu modeller? Xiaomi gibi telefonu fırlattırabilir mi? Güncelleme ömrü olarak nasıllardır?

P40, S20 FE yerine fazladan 1500 TL'ye değecek bi' artış sunar mı? Nova 9 nasıldır? S21'i 9900 TL'ye buldum, 20 FE veya P40'a göre kamera anlamında nasıldır? Fazladan 3100 TL'ye değer mi?
P40 fazladan 1500 TL vermeye değmez. Değecek bir artış yok. Nova 9 bu modellerden kamera olarak daha geride bir cihaz. S21 bunlar arasında kamera olarak en iyisi. S20 FE Snapdragon versiyonu yeterli olacaktır sana diye düşünüyorum.

Şunlara değinilmemiş. Hocam en baba kamera olsun Android olduktan sonra Instagram'ya attığın resim bozuluyor. Saçma ama öyle. IOS'ta fazla bozulma yok Android kadar. Bende A52 var galaride cam gibi Instagram'ya atıyosun bir ton kalite düşüyor. Bu da Instagram'ın resmi oto kırpmasından kaynaklanıyor yani. iOS almadığın sürece pek istediğin şeyler olmayacak.
Bu arada A52 tavsiye ederim kamera konusunda :)
Gerçi sosyal medya atacaksan resim :) tam okumamışım kusura bakmayın :)

Son düzenleme:
@BERWAR elimde Mi9 SE var. Niyeyse telefonu kullanasım gelmiyor hiç. Kamerasından çok memnun değilim. S5 Mini gibi amiral gemileri kullandım genelde. Ekranında çok çizik var başka da derdi yok. Her aksamı, özelliği çalışıyor. Sizce kaç TL eder satayım desem? Satmak yerine bu takas kampanyalarını mı kullanmalıyım? 20 FE, 21 veya 21 FE'ye geçeceğim desem bunca uğraşa ve paraya değecek başta kamera performansında olmak üzere yükselme hisseder miyim?

S20 FE, 21 veya 21 FE'ye geçeceğim desem bunca uğraşa ve paraya değecek başta kamera performansında olmak üzere yükselme hisseder miyim?
Dağlar kadar fark var. Tabii ki hissedersin.
Mi 9 SE hangi fiyata gider bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı