En iyi monopoly oyunu hangisi?

xCCessaRRx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Monopoly oyunu almaya karar verdim. Bende monopoly Türkiye versiyonu vardı ama dağıldı, kayboldu ve şimdi yeni versiyonlar çıkmış. Sizce hangisini alayım? Normal mi yine Türkiye mi, elektronik bankacılık mı yoksa Speed falan çok farklı şeyler de çıkmış onları mı? Hangisini tavsiye edersiniz?

Merhabalar,
Monopoly oyunu almaya karar verdim. Bende monopoly Türkiye versiyonu vardı ama dağıldı, kayboldu ve şimdi yeni versiyonlar çıkmış. Sizce hangisini alayım? Normal mi yine Türkiye mi, elektronik bankacılık mı yoksa Speed falan çok farklı şeyler de çıkmış onları mı? Hangisini tavsiye edersiniz?
Monopoly Star Wars ve Monopoly Klasik.

Klasik en güzeli bence. Ama para yetiyorsa elektronik bankacılıkta güzeldir. Fakirliğin gözü kör olsun alamadım çocukken. O zamanlar şu zamana göre hem daha ucuzdu ama fakirlik işte. Zenginlerin elinde vardı benim küçüklüğümde.

Klasik en güzeli bence. Ama para yetiyorsa elektronik bankacılıkta güzeldir. Fakirliğin gözü kör olsun hiçbir zaman alamadım çocukken. O zamanlar şu zamana göre hem daha ucuzdu ama fakirlik işte. Zenginlerin elinde vardı benim küçüklüğümde.

Elektronik bankacılık gereksiz pahalı şahsen. Star Wars ve Klasik Monopoly parayı hak edenlerden bence.

15 yıllık klasik olanı var bende, tabii 4 kişi ile oynanıyor bunlar. Zamanında 1 kişi bulamazdım satranç oynamak için. Gerçekten çok güzel oynardım ama kimse benimle oynamazdı. Belki de şuan Anya Taylor gibi profesyonel oynayabilirdim. Kısacası bunu almak için araştırıyorsanız çok şanslısınız oynayabilecek insanlarınız var.

Klasik olanı bilirim sadece ama onu çok öneririm.

Geri
Yukarı