Steam'de satışta olan en iyi NFS oyunu

Hot Pursuit ve Rivals'ta hikaye yok, sadece level atlama var. Payback'te hikaye var, ajan görevleri güzel. Harita bakımından Payback sanırım en büyük ama hep aynı il, ama Rivals ve Hot Pursuit haritasında hem çöl hem dağlık alanlar var. En fazla modifiye seçeneği sanırım Payback'te, araba çeşidi de oldukça fazla. Sürüş mekaniği hepsinde iyi.
Payback'e karar verdim hocam, sağolun.

NFS'yi NFS yapan şey modifiye idi. Sunduğun seçeneklerde modifiye olan oyun 2015'te çıkan "Need for Speed"oyunudur. Eğer modifiye içeriğini seviyorsan onu almanı tavsiye ederim. Ben hikaye sevmiyorum bir araç ile başlayayım yolda buldukça değiştireyim diyor isen gerek fizik gerek grafik gerekse araç sesleri ile ilk attığın link olan "Most Wanted 2012" işini fazlasıyla görecektir.

Heat'de arabanın sürüş mekaniğini hiç beğenemedim ya. Underground da steamde olsa keşkee...
Oyunu ilk 1 saat oynarken bende senin gibi diyordum. Hatta iade etmeyi düşünmüştüm. Arabayı sağa doğru sürerken yanlışlıkla gaz tuşunu bırakıp basmıştım. Öyle olunca oyunu iade edesim gitti.
Demek istediğim sağa veya sola dönerken gaz tuşunu bırakıp geri basınca güzel driftler yapabiliyorsun. Birde yarışlarda nitro kullanınca oyun akıyor. Bu dediğim özellik Payback ve 2015 oyununda da vardı yanlış hatırlamıyorsam.

NFS'yi NFS yapan şey modifiye idi. Sunduğun seçeneklerde modifiye olan oyun 2015'te çıkan "Need for Speed"oyunudur. Eğer modifiye içeriğini seviyorsan onu almanı tavsiye ederim. Ben hikaye sevmiyorum bir araç ile başlayayım yolda buldukça değiştireyim diyor isen gerek fizik gerek grafik gerekse araç sesleri ile ilk attığın link olan "Most Wanted 2012" işini fazlasıyla görecektir.
Modifiye yapmayı daha çok seviyorum ya, payback te yokmu o ?

Most wanted 2005
Underground 2

Tartışmasız her yarış oyunu sevenin en üstte olmasa bile üst sıralara yakın koyacağı, koyması gereken oyunlardır

Geri
Yukarı